




20 925 ₴
🏠 Тип: настінна спліт-система
📐 Рекомендована площа: до 26 м²
⚙️ Компресор: інверторний
📊 Потужність: 9000 BTU
Потужність
❄️ Охолодження — 2,6 кВт
🔥 Обігрів — 2,9 кВт
⚡ Споживана потужність
охолодження — 800 Вт
обігрів — 930 Вт
📊 Енергоефективність
SEER — 7 (A++)
SCOP — 4.1 (A+)
❄️ Охолодження
🔥 Обігрів
💧 Осушення
🌪 Вентиляція
🤖 Автоматичний режим
🌙 Нічний режим
🏠 Чергове опалення (+8°C)
🧹 Самоочищення
📡 I Feel — датчик температури у пульті
📱 Wi-Fi Ready (підключення модуля)
⏱ Таймер
🔁 Авторестарт
🔍 Самодіагностика
HEPA-фільтр
каталітичний фільтр
🌪 Циркуляція повітря: 435 м³/год
🧊 Холодоагент: R32
📏 Максимальна довжина магістралі: 25 м
📏 Максимальний перепад висоти: 10 м
Габарити
внутрішній блок — 715 × 285 × 194 мм
зовнішній блок — 720 × 495 × 270 мм
Вага
внутрішній блок — 6.7 кг
зовнішній блок — 21 кг
внутрішній блок — 21–37 дБ
зовнішній блок — до 55 дБ
❄️ Охолодження — від −15°C до +50°C
🔥 Обігрів — до −25°C
прихований LED-дисплей
компактний корпус
Інверторний кондиціонер 9000 BTU підходить для невеликих приміщень до 26 м² — спальні, кухні або кабінету.
Завдяки HEPA-фільтрації, тихій роботі, енергоефективності A++ та можливості роботи на обігрів до −25°C, модель забезпечує комфортний і чистий мікроклімат протягом усього року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAISAI |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2600 Вт |
| Мощность охлаждения | 2900 Вт |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Максимальная температура | 53 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 930 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 800 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |