








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип телевізора | NanoCell |
| Призначення | споживчий |
| Розмір діагоналі | 75 " |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Частота розгортки, Гц | 60 |
| SmartTV | ![]() |
| Smart платформа | WebOS 25 |
Технічні
| Тип LED-підсвічування | локальна |
| Графічний процесор | α7 AI Processor 4K Gen8 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 Вт |
Зображення
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 |
| Кут огляду по горизонталі | 178 |
ТВ тюнер
| Цифровой тюнер | DVB-T (ефірне) |
| DVB-T2 (ефірне) | |
| DVB-C (кабельне) | |
| DVB-S2 (супутникове) |
Порти і роз'єми
| Входи | USB |
| LAN | |
| HDMI | |
| Вхід для антени RF | |
| Виходи | Оптичний |
| Кількість HDMI | 3 шт |
| Кількість USB | 2 шт |
| CI-модуль | ![]() |
Обмін даними
| Дротове підключення | Ethernet |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Bluetooth |
Звук
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку | 20 Вт |
Інтернет-можливості
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube |
| Магазин LG Apps | |
| Netflix | |
| Підтримка хмарних сервісів | ![]() |
Додатково
| Особливості | підтримка Google Cast |
| Підтримка HDR10 | |
| Підтримка HLG | |
| Автоматичне калібрування | |
| LG ThinQ | |
| HGIG Mode | |
| Apple HomeKit | |
| Airplay2 | |
| ALLM (режим автоматичної низької затримки) | |
| Filmmaker Mode | |
| VRR | |
| масштабування 4K Upscaling |
Фізичні
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 1210 мм |
| Довжина | 1810 мм |
| Вага | 34.60 кг |
| Об'єм | 0.4818 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Страна производитель | Польша |
| Тип телевизора | NanoCell |
| Диагональ экрана | 75 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технологии | HLG, Upscaling 4K, HDR |
| Технология дисплея | NanoCell |
| Способы управления | Пульт-указка |
| Геймерские функции | VRR |
| Операционная система | webOS |
| Цвет | Черный |
| Изображение | |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, AirPlay |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 1678 мм |
| Высота | 964 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Вес | 31 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |