-17%






11 399 ₴
9 499 ₴
Телевізор LG Full HD має насиченіші кольори, тому контент виглядає значно яскравішим і природнішим.

Процесор α5 5-го покоління з функціями штучного інтелекту
Телевізор LG Full HD обладнано потужним процесором α5 5-го покоління з функціями штучного інтелекту, який дарує незабутні враження від перегляду.

Технологія керування яскравістю AI Brightness Control забезпечує ідеальний рівень яскравості, адаптуючись до умов навколишнього освітлення.

ThinQ AI
Від голосового керування з пультом Magic Remote до персоналізованого контенту. Завдяки технології ThinQ з функціями штучного інтелекту телевізор LG Full HD стає ще розумнішим. (Пульт ДУ Magic Remote не входить в комплект. Телевізор LG Full HD сумісний з пультом ДУ Magic Remote)

Користуватися телевізором LG FULL HD стає простіше та швидше, ніж будь-коли, за допомогою Apple AirPlay, Apple HomeKit.

Увійдіть у свій обліковий запис і дивіться контент, рекомендований спеціально для вас.

Завдяки спортивним сповіщенням Sport Alert вам не потрібно турбуватися, що ви пропустите очікуваний матч. Отримуйте сповіщення перед усіма найважливішими іграми.

З HDR10 Pro покращуються кольори та чіткість кожного зображення завдяки регулюванню рівень яскравості. Оцініть наскільки реалістично виглядає контент.

Дивіться фільми такими, як їх задумали режисери.

Підключіться до медіапослуг OTT, на які ви підписалися, щоб слідкувати за цікавими шоу.

Отримайте розширений доступ до улюблених ігор завдяки сумісності з хмарними послугами на кшталт Google Stadia й GEFORCE Now.

Режим Оптимізація Гри
Використовуйте всі налаштування для комфортної гри в одному місці. Ігрова панель дає змогу швидко змінювати поточні налаштування гри.

Компанія LG співпрацює з передовими розробниками та компаніями в ігровій галузі, щоб забезпечити підтримку найновіших ігор у форматі HDR із повним зануренням.

Пакування телевізора LG Full HD змінено: тепер у ньому використовується однокольоровий друк і коробка, придатна для переробки.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Страна производитель | Польша |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 32 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 720р |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технологии | HLG, HDR |
| Технология дисплея | LCD телевизор (LED) |
| Операционная система | webOS |
| Изображение | |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 10 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Ethernet |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 736 мм |
| Высота | 437 мм |
| Глубина | 82 мм |
| Вес | 4.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| ТВ тюнер. Цифровой тюнер | DVB-T (эфирное), DVB-T2 (эфирное), DVB-C (кабельное), DVB-S (спутниковое), DVB-S2 (спутниковое) |
| Параметри упаковки. Вес | 5.90 кг |
| Параметри упаковки. Объем | 0.0582 м3 |
| Параметри упаковки. Длина | 800 мм |
| Параметри упаковки. Высота | 520 мм |
| Физические. Вес | 4.7 кг з підставкою |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Физические. Цвет | Черный |
| Основные. Разрешение экрана | HD Ready (1366x768) |
| Изображение. Формат изображения | 16:9 |
| Порты и разъемы. Входы | USB, LAN, HDMI, Вход для антены RF, Simplink (HDMI CEC) |
| Звук. Мощность звука | 10 Вт |
| Физические. Настенное крепление VESA | 200х200 |
| Звук. Кол-во динамиков | 2 |
| Основные. Частота развертки, Гц | 60 |
| Порты и разъемы. Кол-во USB | 1 шт. |
| Порты и разъемы. Выходы | Оптический |
| Основные. Размер диагонали | 32 " |
| Технические. Графический процессор | α5 Gen5 AI Processor |
| Обмен данными. Проводное подключение | Ethernet |
| Изображение. Угол обзора по горизонтали | 178 |
| Технические. Энергопотребление в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Физические. Габариты (ШхВхГ) без подставки | 736 x 437 x 82.9 мм |
| Интернет-возможности. Поддержка интернет сервисов | Магазин LG Apps |
| Физические. Габариты (ШхВхГ) с подставкой | 736 x 464 x 180 мм |
| Обмен данными. Беспроводное подключение | Wi-Fi, Bluetooth |
| Основные. Тип телевизора | LED телевизор |
| Порты и разъемы. Кол-во HDMI | 2 шт |
| Порты и разъемы. Тип HDMI | HDMI 1.4 |
| Звук. Система динамиков | 2.0 |
| Интернет-возможности. Поддержка приложений | Встроенный браузер |
| Основные. Smart платформа | WebOS |
| Мультимедиа. Телетекст | Да |
| Технические. Тип LED-подсветки | локальная |
| Изображение. Угол обзора по вертикали | 178 |
| Интернет-возможности. Поддержка облачных сервисов | Да |
| Порты и разъемы. CI-модуль | Да |
| Основные. SmartTV | Да |
| Smart TV | Так |