





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Телевізори з Ambilight
Телевізори з Ambilight — це єдині телевізори зі світлодіодним підсвічуванням позаду екрана, які реагують на те, що ви дивитеся, занурюючи вас в ореол різнобарвного світла. Це все змінює: ваш телевізор здається більшим, і ви глибше занурюєтеся в улюблені спортивні програми, фільми й ігри.
Технологія квантових точок для неймовірних кольорів і контрасту
Яскравіші кольори. Чіткіші відтінки білого. Глибші відтінки чорного. Технологія Quantum Dot MiniLED забезпечує яскраве та деталізоване зображення з різким контрастом, щоб ви бачили більше кольорів ніж будь-коли раніше! Наш процесор P5 покращує весь досвід для чудово реалістичного зображення, яке не перевантажує очі.
Завжди ідеальне зображення незалежно від джерела. Процесор Philips P5
Процесор Philips P5 забезпечує таке ж яскраве зображення, як і контент, який вам подобається. Деталі мають помітно більшу глибину. Кольори яскраві, а відтінки шкіри виглядають природно. Контраст настільки чіткий, що ви відчуєте кожну деталь. Рухи ідеально плавні.
Кінематографічний перегляд будь-якого контенту й ігор
Тримайтеся! Завдяки Dolby Vision ви побачите зображення, яке прагнув бачити режисер, і більше жодних розчарувань від надто темних сцен, які важко розгледіти! Від фільмів до ігор, ви розгледите кожну чудову деталь.
Технологія об’ємного звуку з ефектом занурення
Сумісність з Dolby Atmos і DTS:X підносить звук цього телевізора на новий рівень у будь-якій кімнаті. Популярні фільми, найновіші ігри, найбільші спортивні події: завдяки звуковим ефектам, розміщеним у просторі над вами та навколо вас, ви відчуєте, що перебуваєте в самому центрі подій.
TITAN OS. Це зручно
З нашою платформою для смарт-телевізорів Titan OS знайти те, що ви любите, легко та швидко. Ви можете продовжити перегляд серіалу безпосередньо з головного екрана, отримати пропозиції від найкращих потокових сервісів і створити списки перегляду. Ви також можете реорганізувати головний екран, щоб ваші улюблені програми та канали були саме там, де ви хочете.
Під’єднання до мереж розумного дому, голосових помічників тощо
Бездоганна сумісність з Matter означає, що ви можете легко інтегрувати цей 4K-телевізор MiniLED з Ambilight у наявну мережу розумного дому. Ви також можете використовувати пульт ДК телевізора для керування супутниковим або кабельним телебаченням чи пробудження вбудованого сервісу Alexa на телевізорі. А ще телевізор сумісний з інтелектуальними гучномовцями Google та Apple AirPlay.
Чудовий варіант для ігор. Грайте з найкращим результатом
Цей телевізор з Ambilight має інтерфейс HDMI 2.1, власну частоту оновлення 120 Гц і наднизьку затримку вхідного сигналу. Панель Game Bar 2.0 дає змогу покращити налаштування, додати власний приціл тощо, а також під’єднати Bluetooth-контролер для хмарних ігор. Геймери також можуть насолоджуватися змінною частотою оновлення (VRR) 144 Гц на ПК через HDMI.
Продуманий дизайн. Відповідальне упакування
Витончений, майже безрамковий екран чудово виглядає в будь-якій кімнаті, а технологія Ambilight може створювати дивовижне підсвічування, коли екран вимкнено. Пульт дистанційного керування телевізора виготовлено з переробленого пластику, упаковку – з переробленого картону, сертифікованого FSC, а вкладиші надруковано на переробленому папері.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Польша |
| Тип телевизора | Mini LED |
| Диагональ экрана | 75 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | FALD |
| Изогнутый экран | Нет |
| Потребляемая мощность | 141 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технологии | HLG, Dolby Vision, Upscaling 4K, HDR |
| Технология дисплея | MiniLED |
| Операционная система | Titan OS |
| Способы управления | Голосовой поиск |
| Геймерские функции | Совместимость с PlayStation 5 |
| Изображение | |
| Яркость | 1000 cd/m² |
| Частота экрана | 144 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 40 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Объемное звучание | Нет |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 1667 мм |
| Высота | 965 мм |
| Глубина | 66 мм |
| Вес | 23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |