-17%

37 199 ₴
30 999 ₴
| Розмір екрана по діагоналі (у дюймах) |
65 дюймів |
| Розмір екрана по діагоналі (у сантиметрах) |
164 см |
| Дисплей |
4K Ultra HD LED |
| Роздільна здатність панелі |
3840 x 2160p |
| Частота оновлення панелі |
60 Гц |
| Процесор зображення |
Pixel Precise Ultra HD |
| Режими зображення |
ECO, Crystal Clear, Домашній кінотеатр, Фільм, Гра, Монітор,Власний, Підтримка HDR10+, Micro Dimming, Pixel Precise Ultra HD, Ultra Resolution |
| Роздільна здатність – частота оновлення |
640x480 – 60 Гц, 576p – 50 Гц, 720p – 50/60 Гц, 1920x1080p – 24/25/30/50/60 Гц, 2560x1440 – 60 Гц, 3840x2160p – 24/25/30/50/60 Гц |
| Тип тюнера |
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Індикація потужності сигналу |
Так |
| Телетекст |
Гіпертекст на 1000 сторінок |
| Підтримка HEVC |
Так |
| Застосунки SmartTV |
Netflix, HBO, BBC iPlayer, YouTube, Amazon Prime Video, Disney+, Додаток NFT |
| Операційна система |
ОС TITAN |
| Об’єм пам’яті (флеш) |
8 ГБ |
| Інтерактивне телебачення |
HbbTV |
| Голосовий помічник |
Працює з Alexa, Google Помічником |
| Використання функцій розумного дому | Control4, MATTER, Apple Home |
| Панель керування іграми | Gamebar 2.0 |
| Підтримка TTS | Так |
| Формати відтворення відео |
AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Формати відтворення музики |
MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Підтримувані формати субтитрів |
SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT |
| Формати відтворення зображення |
JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Аудіо |
2.0-канальний |
| Вихідна потужність (RMS) |
20 Вт |
| Конфігурація динаміків |
2 повнодіапазонні динаміки по 10 Вт |
| Режими звуку |
Dolby Atmos, Dolby Media Intelligence, DTS-X, Діалог, Музика, Original, Розваги, Еквалайзер, Підсилення вокалу,Режим AVL, Нічний режим |
| Характеристики навушників | Dolby Atmos для навушників |
| Звуковий процесор |
|
| Основний динамік | Повнодіапазонний низькочастотний фазоінвертор (FR01A) |
| Кількість роз’ємів HDMI |
3 |
| Характеристики HDMI |
4K, Реверсивний звуковий канал |
| EasyLink (HDMI-CEC) | Дистанційна дія пульта ,Керування звуком системи, Режим очікування системи, Відтворення одним дотиком |
| Кількість USB-роз’ємів |
2 |
| Бездротове з’єднання |
Вбудований Wi-Fi 802.11ac 2x2, Bluetooth 5.2, Apple AirPlay |
| HDCP 2.3 |
Так на всіх HDMI |
| HDMI ARC |
Так на HDMI1 |
| EasyLink 2.0 |
Зовнішнє налаштування через інтерфейс телевізора, HDMI-CEC для Philips ТВ/саундбарів |
| Ігри | ALLM, Змінна частота кадрів VRR з HDMI |
| HDR | HLG, HDR10, HDR10+ |
| Потреба в потужності в режимі увімкнення для SDR |
84 кВт-год/1000 год |
| Потреба в потужності в режимі увімкнення для HDR |
131 кВт-год/1000 год |
| Джерело живлення |
Змінний струм 100–240 В, 50/60 Гц |
| Споживання електроенергії в режимі очікування |
менше 0,5 Вт |
| Енергозберігаючі функції |
Таймер автоматичного вимикання, Сенсор світла, Вимикання зображення (для радіо), Екорежим |
| Кольори телевізора |
Пластикова низька чорна рамка |
| Конструкція підставки |
Пластикова чорна невелика трикутна підставка |
| Відстань між 2 підставками |
563 мм |
| Сумісність із настінним кронштейном VESA |
400 x 300 мм |
| Телевізор без підставки (Ш x В x Г) |
1446 x 838 x 91 мм |
| Телевізор із підставкою (Ш x В x Г) | 1446 x 857 x 294 мм |
| Картонна упаковка (Ш x В x Г) |
1600 x 975 x 160 мм |
| Вага телевізора без підставки |
|
| Вага телевізора з підставкою |
14,32 кг |
| Вага з упаковкою |
21,1 кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Польша |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 65 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Потребляемая мощность | 131 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технологии | HLG, Dolby Vision, Upscaling 4K, HDR |
| Технология дисплея | LCD телевизор (LED) |
| Операционная система | Titan OS |
| Изображение | |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 1446 мм |
| Высота | 838 мм |
| Глубина | 91 мм |
| Вес | 14 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |