-17%




45 599 ₴
37 999 ₴
Підтримка HDR10+. Побачте більше того, що задумав режисер
Ваш телевізор Philips має змогу на повну використати переваги відеоформату HDR10+. Контрастність, колір і рівні яскравості налаштовуються для кожного кадру окремо. Незалежно від того, чи це обов’язковий для перегляду серіал, чи новий блокбастер, – тіні будуть глибшими, яскраві ділянки сяятимуть, а кольори будуть ще більш природними.
Titan OS. Зручна ОС
З нашою платформою для смарт-телевізорів TITAN OS знайти те, що ви любите, – легко та швидко. Ви можете продовжити перегляд серіалу безпосередньо з головного екрана, отримати пропозиції від найкращих потокових сервісів і створити списки перегляду. Ви також можете реорганізувати головний екран, щоб ваші улюблені програми та канали були саме там, де ви хочете.
Технологія об’ємного звуку з ефектом занурення
Сумісність з Dolby Atmos і DTS:X підносить звук цього телевізора на новий рівень у будь-якій кімнаті. Популярні фільми, найновіші ігри, найбільші спортивні події: завдяки звуковим ефектам, розміщеним у просторі над вами та навколо вас, ви відчуєте, що перебуваєте в самому центрі подій.
Під’єднання до мереж розумного дому, голосових помічників тощо
Бездоганна сумісність з Matter означає, що ви можете легко інтегрувати цей 4K-телевізор MiniLED з Ambilight у наявну мережу розумного дому. Ви також можете використовувати пульт ДК телевізора для керування супутниковим або кабельним телебаченням чи пробудження вбудованого сервісу Alexa на телевізорі. Ще телевізор сумісний з інтелектуальними гучномовцями Google та Apple AirPlay.
Завжди ідеальне зображення незалежно від джерела. Процесор Philips P5
Процесор Philips P5 забезпечує таке ж яскраве зображення, як і контент, який вам подобається. Деталі мають помітно більшу глибину. Кольори яскраві, а відтінки шкіри виглядають природно. Контраст настільки чіткий, що ви відчуєте кожну деталь. Рухи ідеально плавні.
Технологія квантових точок для неймовірних кольорів і контрасту
Яскравіші кольори. Чіткіші відтінки білого. Глибші відтінки чорного. Технологія Quantum Dot MiniLED забезпечує яскраве та деталізоване зображення з різким контрастом, щоб ви бачили більше кольорів ніж будь-коли раніше! Наш процесор P5 покращує весь досвід для чудово реалістичного зображення, яке не перевантажує очі.
Продуманий дизайн. Відповідальне упакування
Завдяки практично безрамковому екрану цей елегантний смарт-телевізор з роздільною здатністю 4K чудово підійде до будь-якого приміщення. Пульт дистанційного керування телевізора виготовлено з переробленого пластику, упаковку – з переробленого картону, сертифікованого FSC, а вставки роздруковані на переробленому папері.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Польша |
| Тип телевизора | Mini LED |
| Диагональ экрана | 55 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | FALD |
| Изогнутый экран | Нет |
| Потребляемая мощность | 101 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технологии | HLG, Dolby Vision, Upscaling 4K, HDR |
| Технология дисплея | MiniLED |
| Операционная система | Titan OS |
| Способы управления | Голосовой поиск |
| Геймерские функции | VRR |
| Изображение | |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 1226 мм |
| Высота | 718 мм |
| Глубина | 65 мм |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |