-17%






20 999 ₴
17 499 ₴
4K QLED для яскравого перегляду і якості кольорів на основі квантових точок
Яскраві кольори. Надзвичайно чіткі сцени. Це яскравість кольорів на основі квантових точок. Завдяки роздільній здатності 4K (UHD) телевізор адаптується до всіх ваших форматів HDR. У кожній неймовірній миті (незалежно від того, темна вона чи світла, відтворюється вона чи транслюється) ви зможете насолоджуватися кожною деталлю, переглядаючи сцену за сценою.
Наблизьтеся до деталей із точністю до піксела
Завдяки 8 мільйонам пікселів, які гармонійно працюють у тісному зв’язку один з одним, цей телевізор відтворює зображення у форматі 4K, як жоден інший. Найчіткіші зображення із більш деталізованими, реалістичними сценами – ніщо не передає момент правдивіше, ніж цей телевізор Philips.
Колір і контрастність, що розкриваються завдяки HDR10+
Очікувано більше деталей. Кадр за кадром покращується якість зображення. Завдяки більшому акценту на кольорі й контрастності, навіть найтемніші моменти та найяскравіші сцени стають чіткішими.
Оточіть себе звуком Dolby Atmos та DTS:X
Завдяки Dolby Atmos, що відтворює звук так, як задумав режисер, та DTS:X для створення 3D-звуку, ви відчуваєте себе так ніби справді перебуваєте в місці події. Додавання цього додаткового виміру до звуку забезпечує більш захоплюючий досвід прослуховування вдома.
Titan OS. Зручна ОС.
Платформа Philips Smart TV Titan OS дає змогу дивитися те, що ви любите, і швидко. Від сиквелів до серіалів, від документальних до драматичних фільмів – увесь улюблений контент доступний одним натисненням кнопки. Що б ви не захотіли подивитися, усі найкращі додатки для потокового мовлення у вас під рукою.
Легке під’єднання до мереж «розумного» дому
Сумісність із Matter Smart Home забезпечує безперешкодну інтеграцію з наявною мережею розумного дому. Щоб керувати телевізором за допомогою додатка Matter Smart Home або сервісів голосового керування, просто натисніть кнопку на пульті ДК і промовляйте. Можна приглушити світло, відрегулювати температуру в приміщенні, навіть увімкнути телевізор Philips з Ambilight. Усе це можна зробити однією командою. Телевізор також сумісний із пристроями з підтримкою Alexa та Apple AirPlay.
Будь-який розмір для ваших потреб
Думайте масштабно. Або обирайте компактність. Знайдіть телевізор, який ідеально відповідатиме вашим потребам. Від невеликого 43-дюймового й до гігантського 75-дюймового телевізора – неймовірна серія 7800 зробить ваш вибір телевізора розумнішим.
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Чітко почуйте кожне слово. Функція підсилення вокалу дозволяє слухачеві збільшувати або зменшувати гучність діалогів без жодного впливу на фоновий звук. Таким чином, ви не пропустите жодного моменту, оскільки кожне вимовлене речення звучатиме чіткіше.
Можливість під'єднання для ігор
HDMI 2.1 і VRR допоможуть вам користуватися консоллю на максимум, прискоривши ігровий процес і згладивши графіку. Завдяки налаштуванню низької затримки введення, яке автоматично вмикається разом із консоллю, ви готові до нового рівня в іграх.
Європейський дизайн з турботою про екологію
Підставка Edge Stand. Тонка рамка. Дивовижний QLED телевізор. Це дизайн європейської якості. Зі швидким і легким пошуком контенту завдяки Titan OS. Кожна найменша деталь ретельно продумана, аж до пульта ДК та упаковки з перероблених матеріалів із сертифікатом FSC у комплекті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Польша |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технология дисплея | LCD телевизор (LED) |
| Операционная система | Titan OS |
| Изображение | |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Ethernet |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 958 мм |
| Высота | 564 мм |
| Глубина | 87 мм |
| Вес | 6.44 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | QLED |
| Smart TV | Smart |
| USB | 2 |
| HDMI | 3 |
| Камера | Немає |
| Картрідер | Немає |
| Діагональ, дюйм | 43 |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| Процессор | Pixel Precise Ultra HD |
| Разрешение | UHD (4K) |
| Основной цвет | Черный |
| Число каналов | 2 |
| Підтримка HDR | Є |
| Артикул | 43PUS7810/12 |
| Оперативна пам'ять, Гб | 3 |
| Вага з підставкою, кг | 6.55 |
| Вага без підставки, кг | 6.44 |
| Кріплення VESA | 200 х 100 мм |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 958 x 582 x 232 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 958 x 564 x 87 |
| Технології обробки звуку | Режим AVL; Усі стилі звуку; Підсилення низьких частот; Dolby Media Intelligence; Dolby Atmos; Розваги; DTS-X; Еквалайзер; Власний; Нічний режим; Аудіопрофіль; Підсилення вокалу |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-S, DVB-С, DVB-S2 |
| У режимі очікування, Вт | 0.5 |
| Технології поліпшення зображення | Crystal Clear; ECO; Гра; Підтримка HDR10+; Домашній кінотеатр; Фільм; Монітор; Micro Dimming; Власний; Pixel Precise UltraHD; Ultra Resolution |
| Частота оновлення, Гц | 60 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Вбудована пам'ять, Гб | 8 |