







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
З чотиристороннім підсвічуванням Ambilight спорт, фільми, музика та ігри стають ще яскравішими. Вбудоване світлодіодне підсвічування на задній панелі розпізнає, що саме ви дивитеся або слухаєте, занурюючи вас в ореол кольорового світла, яке випромінюється зверху, знизу та з боків телевізора. Для повного ефекту повісьте телевізор Ambilight на стіну.
Завдяки панелі META OLED другого покоління цей телевізор OLED+ з Ambilight робить зображення реалістичнішим і яскравішим, ніж будь-коли, і виглядає чудово під будь-яким кутом. Завдяки дивовижним рівням пікової яскравості, контрастність і кольори дивовижно чітко окреслені: навіть найдрібніші деталі виринають із тіней і яскравих ділянок. Підтримуються всі основні формати HDR.
Тонка інтегрована звукова система від Bowers & Wilkins забезпечує надзвичайно широку звукову сцену для повного занурення в події. Дев’ять передніх динаміків і виділений центральний канал направляють детальний звук із чітким діалогом прямо на вас. Сабвуфер, установлений ззаду, забезпечує об’ємний звук і глибокі баси.
Наш процесор P5 зі штучним інтелектом використовує можливості цього яскравого телевізора OLED+ на максимум, забезпечуючи настільки реалістичне зображення, що здається, ніби ви можете ступити в нього! Алгоритм штучного інтелекту на основі глибокого вивчення без зусиль оптимізує деталі, контрастність, колір і рух, а також компенсує будь-які зміни освітлення в кімнаті. Незалежно від того, що на екрані, зображення буде ідеальним.
Тримайтеся! Завдяки Dolby Vision ви побачите зображення, яке прагнув створити режисер, і більше жодних розчарувань від надто темних сцен, які важко розгледіти! Від фільмів до ігор, ви розгледите кожну чудову деталь.
Сумісність з Dolby Atmos і DTS:X підносить звук Bowers & Wilkins цього телевізора OLED+ на новий рівень у будь-якій кімнаті. Популярні фільми, найновіші ігри, найбільші спортивні події: завдяки звуковим ефектам, розміщеним у просторі над вами й навколо вас, ви відчуєте, що перебуваєте в самому центрі подій.
HDMI 2.1, власна частота оновлення 120 Гц і наднизька затримка вхідного сигналу. Незалежно від того, чи ви граєте в інді-гру, чи в високобюджетну гру AAA, цей телевізор з Ambilight забезпечить вас усіма необхідними характеристиками, щоб грати так, як ви хочете! Для більшого контролю з допомогою Game Bar 2.0 можна налаштувати гру, а також можна під’єднати контролер Bluetooth для хмарних ігор. Гравці можуть також насолоджуватися змінною частотою оновлення (VRR) 144 Гц на ПК через HDMI.
Що бажаєте переглянути? Google TV об’єднує фільми, шоу та багато іншого з усіх застосунків і підписок та впорядковує їх для вас. Ви отримаєте пропозиції на базі того, що вам подобається, і ви навіть можете скористатися застосунком Google TV на телефоні, щоб складати свій список перегляду на ходу.
Бездоганна сумісність із Matter означає, що ви можете легко інтегрувати цей 4K-телевізор з Ambilight у наявну мережу розумного дому. Ви також можете використовувати пульт ДК телевізора для керування супутниковим або кабельним телебаченням чи пробудження Google Асистента. А ще телевізор сумісний із пристроями з підтримкою Alexa та Apple AirPlay.
Інтегрована звукова система Bowers & Wilkins виглядає неймовірно, а технологія Ambilight створює заворожуюче підсвічування з 4-х сторін, коли екран вимкнено. Елегантний пульт дистанційного керування ТВ заряджається в бездротовий спосіб і має підсвічування, що активується рухом. Для упаковки використано перероблений картон, сертифікований FSC, а вкладиші надруковано на переробленому папері.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Польша |
| Тип телевизора | OLED |
| Диагональ экрана | 65 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Нет |
| Изогнутый экран | Нет |
| Потребляемая мощность | 184 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технологии | Dolby Digital, Dolby Vision, Dolby Atmos, Upscaling 4K, HDR |
| Технология дисплея | OLED-телевизор |
| Операционная система | Google TV |
| Способы управления | Air Play 2 |
| Геймерские функции | Совместимость с PlayStation 5 |
| Изображение | |
| Яркость | 3700 cd/m² |
| Частота экрана | 120 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 80 Вт |
| Количество динамиков | 6 |
| Встроенный сабвуфер | Да |
| Стереозвучание | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Dolby Digital | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, AirPlay |
| Функции | |
| Таймер сна | Да |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 1444 мм |
| Высота | 863 мм |
| Глубина | 47 мм |
| Вес | 24 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |