




6 599 ₴
Основні
| Тип | ручний |
| вертикальний | |
| акумуляторний | |
| Тип прибирання | сухе |
| Автономна робота | 40 хв (режим Boost 9 хв) |
| Фільтри | HEPA |
Система фільтрації
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника | 0.6 л |
Насадки і адаптери
| Насадки | щілинна |
| турбощітка | |
| насадка-пензель для меблів "2 в 1" |
Особливості
| Додатково | безщітковий двигун |
| 3 режими | |
| безмішкова система фільтрації | |
| шарнір із поворотом на 180° | |
| Комплектація | фільтр HEPA |
| насадки | |
| пилосос | |
| настінний тримач |
Фізичні
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Живлення | акумулятор |
| Час заряду акумулятора | 240 хв |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 110 × 25 × 22,4 см |
| Колір | білий |
| Вага | 2.06 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Вага | 4.46 кг |
| Об'єм | 0.0386 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Цвет | Белый |