






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Klipsch Reference R 51PM Black - це нове покоління активних колонок від відомої американської компанії Klipsch. Яка прославилася завдяки своїй якісній і надійній продукції, радуючи всіх любителів музики, які вирішили купити Klipsch Reference R 51PM Black.
Особливості:
Полична акустика від Klipsch отримала настільки похвальні відгуки від своїх клієнтів по ряду багатьох причин. Одна з них це - приголомшлива звукова частина кожної з колонок. Так сталося і з даною моделлю, адже вона отримала по парі потужних сабвуферів, створених на основі нових технологій з преміальних колонок нового покоління. Бас вийшов настільки приголомшливим, що велика кількість меломанів, які вирішили купити акустику Klipsch, як ніби просто закохалися в неї, радуючи дану аудіосистему дуже втішними компліментами. На окреме слово також заслуговує і вдосконалений LTS твіттер, вироблений з якісного алюмінієвого сплаву. А завдяки спеціальній антирезонансній технології магнітного екранування всередині корпусу - звук виходить максимально чистим і детальним, без будь-яких спотворень або перешкод. Ці та багато інших технології роблять звук, що виходить з даних колонок по-справжньому захоплюючим вашу увагу.
А завдяки унікальному зовнішньому вигляду, вся увага буде прикута саме до них. Адже корпус був виготовлений з зовні з приємних МДФ листів, стилізованих під дерево і оздоблених вініловим покриттям вищого класу. До того ж, завдяки чималій кількості різного роду портів і входів - ви легко зможете створити у себе вдома справжній кінотеатр, тим самим максимально глибоко занурюючись в атмосферу фільму. А всі ваші гості, в свою чергу зрозуміють, що мають справу зі справжнім поціновувачем якісної техніки.
Тому якщо ви бажаєте купити музичні Bluetooth колонки тільки вищої якості - значить ви як раз за адресою, адже маєте справу з компанією, яка точно знає свою справу і запропонує вам тільки кращу продукцію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Klipsch |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Полочная |
| Назначение | Комплект акустики |
| Тип акустической системы | Активная |
| Максимальная мощность | 120 Вт |
| Чувствительность | 107 дБ |
| Минимальная частота | 68 Гц |
| Максимальная частота | 21000 Гц |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 177 мм |
| Высота | 338 мм |
| Глубина | 231 мм |
| Вес | 9.6 кг |