


3 799 ₴
Електричний конвектор Atlantic F119 – це нове покоління електричних конвекторів з механічною панеллю керування і розроблених за інноваційною технологією HD. Атлантик F119 стане незамінним для довгострокового використання в якості основного або додаткового опалювального обладнання.
Технологія HDТехнологія HD – це сучасна технологія, що застосовується в конвекторах Атлантик. Дана технологія розроблена інженерами Atlantic на основі багаторічного досвіду в інженерії та дизайні. Завдяки новій геометричній формі поверхні лицьовій панелі конвектора, пристрій має поліпшену тепловіддачу. Лицьова панель конвектора нагрівається швидко і поширює тепло рівномірно, що забезпечує користувачеві оптимальний комфорт без пересушування повітря.
Нагрівальний елементКонвектор оснащений закритим алюмінієвим П-образним нагрівальним елементом, що не пересушує повітря.
КеруванняКонвектор оснащений надійною механічною панеллю керування, що дозволяє налаштувати комфортну температуру нагрівання повітря в приміщенні, а також включити та вимкнути конвектор.
ВстановленняЕлектроконвектор Atlantic F119 CEG BL-Meca / M2 2000W може бути встановлений на підлогу за допомогою ніжок з роликами, або змонтований на стіну за допомогою кронштейна.
БезпекаЗавдяки закритому нагрівального елементу, поверхня конвектора не нагрівається до високих температур, що виключає можливість опіків.
Конвектор оснащений датчиком кімнатної температури, датчиком падіння і пристроєм автоматичного захисту від перегріву, що робить пристрій максимально безпечним.
ГарантіяГарантія виробника на електричний конвектор Атлантик F119 CEG BL-Meca/M2 2000W становить 5 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тепловентилятор | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Автоматическая смотка шнура | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 761 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Глубина | 92 мм |
| Вес | 5.3 кг |