

68 999 ₴


Pecron E3600LFP має приголомшливу вихідну потужність 3600 Вт і надшвидке заряджання потужністю до 3200 Вт. Його можна використовувати як просто неба, так і вдома, а його компактний дизайн дуже зручний для транспортування. Ви можете використовувати дистанційне Wi-Fi керування електростанцією E3600LFP, навіть коли ви на роботі!

3 євро-розетки змінного струму
4 порти USB-A
2 порти USB-C 100 Вт
Вихід 12В XT60-F
Вихід 12В DC 5525
Порт автоприкурювача
2 Бездротові зарядки

Попрощайтесь з тривогою за акумулятор і насолоджуйтесь безтурботною роботою пристроїв!

Підготуйтесь до відключень електроенергії, щоб жити та працювати без перешкод.


Швидко та безперебійно; Перемикання джерела живлення до 20 мс.

Вбудований BMS гарантує безпеку користувача під час використання та забезпечує стабільну та надійну підтримку живлення.

Зберігає 80% початкової ємності після 3500 повних циклів заряджання.



Відновлювана сонячна енергія; 12* сонячні панелі Pecron 200Вт; 8* сонячні панелі Pecron 300Вт

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pecron |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядная станция |
| Емкость аккумулятора | 3072 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки |
| Разъемы | XT60, Type-Cx2, USBx4, Розетка AC 220В, DC |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество розеток | 4 |
| Максимальная мощность W | 3600 |
| Вес | 36 кг |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Состояние | Новое |
| Тип (версия) розеток | Европейский |
| Циклы зарядки | 3500 |
| Выходная мощность (общая), Вт | 2048 |
| Особенности | Дисплей, Индикатор уровня заряда, Беспроводная зарядка, Быстрая зарядка, Сквозная зарядка |
| Цвет | Черный |