-26%






59 999 ₴
44 444 ₴
![]()
Безкінечний чорний колір, затемнення пікселів, підсилення яскравості
Спіймай кожну зірку у темному всесвіті
На відміну від звичайних РК-телевізорів, в OLED-телевізорі немає підсвічування. Іншими словами, екран має автоматичне підсвічування. Якщо в певній області екрана немає об'єктів, цю область можна «вимкнути», щоб отримати чистий чорний колір і чіткі краї. Тим часом яскравість освітленої області збільшується, так що кожна крихітна зірка стає видною.

![]()
Мінімальне проникнення світла
Незалежно від того, освітлена сонцем кімната чи нічник, відблиски більше не заважатимуть вашому огляду. Антиблікова технологія Hisense Anti-Reflection PRO усуває небажані відблиски та гарантує, що ваш екран відображає саме те, що має бути: чисту кінематографічну яскравість.

![]()
Використовуйте весь кут огляду кімнати та дивіться телевізор практично під будь-яким кутом завдяки поворотній підставці. Поворот на 25° в будь-якому напрямку забезпечує вражаюче покриття, тож ви можете сидіти, стояти або пересуватися, де завгодно, не жертвуючи враженнями від перегляду телевізора.

![]()
Зображення зі штучним інтелектом
Інтелектуальне покращення в режимі реального часу для реалістичної контрастності, кольору, чіткості та деталей.

![]()
Забезпечує неперевершену чіткість для всього вашого улюбленого контенту. Ця розумна функція перетворює не лише вашу улюблену класику та домашні фільми, але й сучасні телепередачі, фільми та навіть потоковий контент у приголомшливу якість 4K. Кожен піксель піднімається на новий рівень потужності вашого телевізора.

![]()
Завдяки панелі з рідною частотою оновлення 120 Гц, технологіям MEMC (оцінка руху та композиція руху) та спортивному режиму зі штучним інтелектом ви можете насолоджуватися надзвичайно плавним зображенням у русі. Телевізор розпізнає найдрібніші деталі та видаляє будь-який шум за допомогою динамічного алгоритму, розробленого для рухомих об'єктів.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | OLED |
| Диагональ экрана | 55 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Потребляемая мощность | 280 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Технология дисплея | OLED-телевизор |
| Операционная система | VIDAA |
| Изображение | |
| Яркость | 1000 cd/m² |
| Время отклика | 6 мс |
| Частота экрана | 120 Гц |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 30 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Dolby Digital | Да |
| Интерфейсы | |
| Количество разъемов HDMI | 4 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |