
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴


Pecron E2400LFP має приголомшливу вихідну потужність 2400 Вт і надшвидке заряджання потужністю 1800 Вт. Його можна використовувати як просто неба, так і вдома, а його компактний дизайн дуже зручний для транспортування. Завдяки Wi-Fi ви можете використовувати дистанційне керування електростанцією E2400LFP навіть тоді, коли ви на роботі!

2 євро-розетки змінного струму
4 порти USB-A
2 порти USB-C
Вихід 12В XT60
Вихід 12В DC 5525
Порт автоприкурювача



Попрощайтеся з тривогою за акумулятор і насолоджуйтесь безтурботною роботою пристроїв!

Підготуйтеся до відключень електроенергії, щоб жити та працювати без перешкод.

Ви отримуєте інтуїтивно зрозумілий огляд вхідної/вихідної потужності, ємності акумулятора, підключення до мобільного телефону тощо.

Дистанційний вимикач; Відслідковування рівня потужності; Налаштування потужності заряджання

Швидко та безперебійно; Перемикання джерела живлення до 20 мс

Зберігає 80% початкової ємності після 3500 повних циклів заряджання.

Вбудований BMS гарантує вашу безпеку

Відновлювана сонячна енергія; 3* сонячні панелі Pecron 300Вт; 4* сонячні панелі Pecron 200Вт

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pecron |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядная станция |
| Емкость аккумулятора | 2048 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки |
| Разъемы | XT60, Type-Cx2, USBx4, Розетка AC 220В, DC |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество розеток | 4 |
| Максимальная мощность W | 2400 |
| Вес | 20 кг |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Состояние | Новое |
| Тип (версия) розеток | Европейский |
| Циклы зарядки | 3500 |
| Выходная мощность (общая), Вт | 2048 |
| Особенности | Дисплей, Индикатор уровня заряда, Беспроводная зарядка, Быстрая зарядка, Сквозная зарядка |
| Цвет | Черный |