-17%




42 599 ₴
35 499 ₴
Єдиний телевізор з вбудованою підсвіткою позаду
Уявіть собі. Вбудоване світлодіодне підсвічування реагує на все, що ви дивитеся, поглинаючи вас у кольоровий ореол. Ambilight змінює все: тепер ваш екран здаватиметься більшим, глибше занурюючи вас в улюблені телепередачі. Спробувавши цю функцію один раз, ви ніколи не захочете мати інший телевізор без неї.
Виражена чіткість і яскравість зображення з 4K QLED
Яскраві кольори. Надзвичайно чіткі сцени. Досконалість зображення на найвищому рівні. Завдяки роздільній здатності 4K (UHD) телевізор з Ambilight адаптується до всіх ваших форматів HDR. У кожній неймовірній миті (незалежно від того, темна вона чи світла), яка відтворюється або транслюється, ви зможете насолоджуватися кожною деталлю, переглядаючи сцену за сценою.
Бачити – значить вірити з технологією зображення Philips P5
Уявіть собі це. Деталі з більшою глибиною. Неймовірно яскраві кольори. Такі реальні відтінки шкіри. З такими плавними, природними рухами та настільки чітким зображенням, що ви ніби відчуваєте себе там у цей момент. Розплющте очі, підсильте відчуття й відчуйте різницю.
Кінематографічні враження від перегляду з Dolby
Dolby Vision і Dolby Atmos переносять вас прямо в крісло режисера. Кожна сцена, чітко окреслена за кінематографічними стандартами, – це насолода для ваших очей і вух. Незалежно від того, чи ви дивитеся фільми, спортивні програми чи граєте в ігри, з кожною неймовірною миттю оточуйте себе більш реалістичним кінематографічним зображенням.
DTS:X для абсолютного 3D-звуку
DTS:X має вирішальне значення: звук настільки реальний, що ви можете його відчути. Завдяки технології 3D-звуку, яка додає ще один вимір, звук вільно рухається довкола вас, щоб занурити ще глибше в контент.
Піднесіть свої ігри на новий рівень
Від фанатів джойстиків до найвідданіших геймерів, головне для них – це надчутливий ігровий процес і графіка без жодних прогалин. VRR 144 Гц, HDMI 2.1, наднизька затримка та преміальна функція Freesync – усе це забезпечує плавний ігровий процес. А з ігровим режимом Ambilight можна ще глибше зануритися в дію.
Titan OS. Зручна ОС
Платформа Philips Smart TV Titan OS дає змогу дивитися те, що ви любите, і швидко. Від сиквелів до серіалів, від документальних до драматичних фільмів – увесь улюблений контент доступний одним натисненням кнопки. Що б ви не захотіли подивитися, усі найкращі додатки для потокового мовлення у вас під рукою.
Легко під’єднуйтеся до мережі вашого розумного дому
Сумісність із Matter Smart Home забезпечує безперешкодну інтеграцію з наявною мережею розумного дому. Щоб керувати телевізором за допомогою додатка Matter Smart Home або сервісів голосового керування, просто натисніть кнопку на пульті ДК і промовляйте. Можна приглушити світло, відрегулювати температуру в приміщенні, навіть увімкнути телевізор Philips з Ambilight. Усе це можна зробити однією командою. Телевізор також сумісний з розумними гучномовцями Google та Apple AirPlay.
Будь-який розмір для ваших потреб
Розмір має значення. У цьому разі – це те, як ваш телевізор буде гармонійно вписуватися в інтер’єр. Незалежно від того, чи ви обираєте невеликий екран, що щільно прилягатиме до стіни, чи великий екран для домашнього кінотеатру, ви можете зробити свій вибір відповідно до ваших потреб. Від 43 до неймовірних 75 дюймів по діагоналі – це, безумовно, телевізор, який варто дивитися.
Додайте чіткості кожному слову з функцією підсилення вокалу
Почуйте кожне слово з більшою чіткістю. Функція підсилення вокалу дозволяє слухачеві збільшувати або зменшувати гучність діалогу без жодного впливу на фоновий звук. Таким чином, ви не пропустите жодного моменту, оскільки кожне вимовлене речення звучатиме чіткіше.
Європейське дизайнерське мислення
Ретельно продумана центральна поворотна підставка для більш гнучкого кута огляду та зменшення відблисків. Режим розслаблюючого світла покращує освітлення в кімнаті. Перероблений пластик, з якого виготовлено пульт дистанційного керування. Упаковка з переробленого картону із сертифікатом FSC і паперові інструкції всередині. Це все можна очікувати від телевізора Philips з Ambilight.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Польша |
| Тип телевизора | Qled |
| Диагональ экрана | 50 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технологии | Dolby Digital, HLG, Dolby Vision, Upscaling 4K, HDR |
| Технология дисплея | QLED-телевизор |
| Операционная система | Titan OS |
| Способы управления | Голосовой поиск |
| Геймерские функции | Совместимость с PlayStation 5 |
| Изображение | |
| Яркость | 500 cd/m² |
| Частота экрана | 144 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 40 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Dolby Digital | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet |
| Выход на наушники | Да |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 1110 мм |
| Высота | 656 мм |
| Глубина | 67 мм |
| Вес | 13.22 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | QLED |
| Smart TV | Smart |
| USB | 2 |
| HDMI | 4 |
| Камера | Немає |
| Картрідер | Немає |
| Діагональ, дюйм | 50 |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| Процессор | P5 Perfect Picture Engine |
| Разрешение | UHD (4K) |
| Основной цвет | Черный |
| Число каналов | 2 |
| Підтримка HDR | Є |
| Артикул | 50PUS9010/12 |
| Вага з підставкою, кг | 15.7 |
| Вага без підставки, кг | 13.2 |
| Кріплення VESA | 200 х 300 мм |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1116 x 715 x 257 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1116 x 656 x 82 |
| Технології обробки звуку | Усі стилі звуку; Режим AVL; Підсилення низьких частот; Dolby Media Intelligence; Dolby Atmos Virtualizer; DTS Play-Fi; Еквалайзер; Аудіопрофіль; Нічний режим; Калібрування кімнати; Підсилення вокалу |
| Вихідна потужність, Вт | 40 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-S, DVB-С, DVB-S2 |
| У режимі очікування, Вт | 0.3 |
| Технології поліпшення зображення | Calman; Підтримка Calman Autocal і ручне калібрування; Crystal Clear; Dolby Vision; ECO; Гра; Підтримка HDR10+; Домашній кінотеатр; MEMC / FRC (вбудовано); Micro Dimming Pro; Монітор; Фільм; Власний; Ultra Resolution |
| Частота оновлення, Гц | 144 |
| Вбудована пам'ять, Гб | 8 |