-13%







15 999 ₴
13 999 ₴


4K UHD + HDR10
Високий динамічний діапазон (HDR) забезпечує чудовий досвід із вражаючою яскравістю, винятковими деталями тіні та яскравими кольорами. Сідайте нерухомо та насолоджуйтеся неймовірними деталями картини, як задумали режисери.

Динамічне покращення кольору
Розроблено виключно TCL, Dynamic Color Enhancement
призначений для автоматичної оптимізації кольорової яскравості.
Власний алгоритм розширює традиційні обмеження палітри
– забезпечує більш яскраве відео преміум-класу.
Процесор AiPQ
Саморозроблений процесор AiPQ TCL містить численні унікальні алгоритми налаштування якості зображення TCL. Цей чіп має відмінний інтелігентний
можливості зондування та можуть коригувати якість зображення на рівні пікселів, забезпечуючи таким чином першокласний досвід перегляду.
Ai Ясність
Ai Clarity детально розпізнає зображення. Він аналізує зображення на основі їх початкової роздільної здатності та відображає остаточні кристально чисті візуальні результати в масштабуванні з низькою роздільною здатністю та точному зменшенні шуму.




Завдяки інноваційній технології власноруч розроблена панель HVA TCL ефективно підкреслює сильніший і точніший контраст, одночасно усуваючи перешкоди ореолу зображення та навколишнього світла, представляючи чіткішу та детальнішу приголомшливу якість зображення.
3X Покращення контрасту | >178° Кут огляду

Насолоджуйтесь ультра реалістичним, покращеним звуком за допомогою Dolby Audio. Створений, щоб поставити вас у середину кожної сцени – із кришталевою чіткістю, чіткішим діалогом і великою деталізацією. Від гри в м'яч, до улюбленого телесеріалу – розваги ніколи не звучали краще.
*Dolby, Dolby Audio є зареєстрованими торговими марками Dolby Laboratories.

Для геймерів адаптивний телевізор так само важливий, як і з хорошими картинками. Завдяки HDMI 2.1 ви автоматично відчуєте меншу затримку та чудові налаштування зображення для ігор.


Відкрийте для себе нові фільми та шоу з усіх доступних вам підписок і вмісту. Пропозиції, засновані на тому, що ви дивилися і що цікавить вас, полегшать пошук вашого наступного фаворита.

Ваш телевізор зараз корисний як ніколи. Запитайте Google про погоду, спортивні результати тощо та отримуйте відповіді прямо на екрані. Переглядайте та керуйте своїми сумісними пристроями розумного дому за допомогою голосу.

Легко знімайте фільми, шоу, фотографії тощо зі свого телефону чи планшета прямо на телевізор.

Ми дбаємо про ваших дітей так само, як і ви! Увімкніть дитячий профіль, щоб розблокувати веселий і безпечний для дітей вміст, побалуйте своїх дітей безкоштовним дитячим майданчиком для цифрових технологій. Захистіть своїх дітей від потенційно шкідливого вмісту.

Велика пам'ять для масового вмісту
Нещодавно оновлене сховище (16G ROM + 2G RAM) дозволяє насолоджуватися більш чудовим вмістом.

Багаторазовий догляд за очима
З серією технологій догляду за очима, таких як низьке синє світло, оптимізація природного світла, мерехтіння менше тощо. P6K продовжує захищати ваше здоров'я очей. Все, що вам потрібно зробити, це насолоджуватися фільмами та грою.
* Технології догляду за очима розроблені для покращення комфорту перегляду та зменшення втоми очей, але вони не призначені для лікування.



Металевий Безрамний
Металевий безрамковий дизайн P6K дає можливість переглядати контент на весь екран.
*Фактичний продукт (включаючи, але не обмежуючись зовнішнім виглядом, кольором, розміром) може дещо відрізнятися, зверніться до фактичного продукту.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Потребляемая мощность | 43 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Операционная система | GoogleTV |
| Способы управления | Голосовой поиск |
| Изображение | |
| Тип матрицы | SMVA |
| Яркость | 260 cd/m² |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | 1 x HDMI 1.4, Ethernet , 1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 2.1 |
| Количество разъемов HDMI | 3 |
| Количество разъемов USB | 1 |
| Размеры | |
| Ширина | 185 мм |
| Высота | 604 мм |
| Глубина | 957 мм |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |