








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | пральна |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | B |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
Функції
| Кількість програм прання | 15 |
| Програми | Бавовна |
| Видалення плям | |
| Полоскання | |
| Очищення барабана | |
| Змішані тканини | |
| 20°C | |
| Віджим + Злив | |
| Еко бавовна | |
| синтетика /59 хв. | |
| Вовна/Делікатні тканини | |
| Бавовна з замочуванням | |
| Видалення плям | |
| Повне завантаження /59 хв. | |
| Змішані тканини /59 хв. | |
| Бавовна 28 хв. | |
| Експрес 14 хв. | |
| Додаткові опції | швидке прання /оптимізація тривалості програми |
| вода - оптимізація споживання води | |
| закінчення через | |
| пара |
Показники ефективності
| Річне споживання води | 11131 л |
| Річне споживання електроенергії | 175 кВт*рік |
Управління і дисплей
| Дисплей | ![]() |
| Тип дисплея | цифровий |
Додатково
| Особливості | регульовані ніжки |
| Українська мова панелі | |
| Захист від дітей | ![]() |
| Тип двигуна | Інверторний |
Фізичні
| Колір | білий |
| Колір дверцята | чорний |
| Рівень шуму при пранні | 54 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні | 75 дБ |
| Вага | 64 кг |
Габарити
| Висота | 84.5 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 54.6 см |
Габарити брутто
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 890 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Вага | 67.00 кг |
| Об'єм | 0.3190 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Indesit |
| Страна производитель | Румыния |
| Тип загрузки | Фронтальная |