









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | пральна |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | C |
| Завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
Функції
| Кількість програм прання | 6 |
Показники ефективності
| Споживання води при пранні | 30 л |
Управління і дисплей
| Контроль піноутворення | ![]() |
| Контроль дисбалансу | ![]() |
Додатково
| Особливості | сенсорне управління |
| Прямий привід двигуна | ![]() |
| Матеріал бака | нержавіюча сталь |
| Захист від дітей | ![]() |
Фізичні
| Колір | білий |
| Рівень шуму при пранні | 66 дБ |
Габарити
| Висота | 70 см |
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 44 см |
Габарити брутто
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 790 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Вага | 52.00 кг |
| Об'єм | 0.2567 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haier |
| Страна производитель | Китай |
| Тип загрузки | Фронтальная |