





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | пральна |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
Функції
| Програми | Вовна |
| Синтетика | |
| Джинс | |
| ополіскування | |
| Rapid 20min | |
| Cotton ECO | |
| Hygiene | |
| Cottons | |
| Delicates | |
| Віджимання/злив | |
| Ultraquick 59Min | |
| Sportwear | |
| Memory 1 / Favourite 1 | |
| Додаткові опції | регульовані ніжки |
Управління і дисплей
| Дисплей | Large white LED |
Додатково
| Особливості | Інверторний мотор |
| Додаток MyElectrolux | |
| UniversalDose | |
| Країна виробник | Італія |
Фізичні
| Колір | білий |
| Об'єм барабана | 60 л |
| Рівень шуму при пранні | 53 дБ |
| Вага | 78.5 кг |
| Довжина кабеля | 1.62 см |
Габарити
| Висота | 84.7 см |
| Ширина | 59.7 см |
| Глибина | 57.6 см |
Габарити брутто
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Вага | 80.00 кг |
| Об'єм | 0.3604 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Италия |
| Тип загрузки | Фронтальная |