


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | пральна |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | B |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
Функції
| Програми | Бавовна |
| Делікатна | |
| Вовна | |
| Антиалергія | |
| Бавовна ЕКО | |
| Синтетика | |
| Джинс | |
| Дитячий одяг | |
| Шовк | |
| Верхній одяг | |
| Швидко 14 | |
| Полоскання | |
| Спортивні куртки | |
| Віджим + Злив | |
| Бавовна | ![]() |
| Делікатна | ![]() |
| Вовна | ![]() |
| Швидке прання | 14 хв |
Управління і дисплей
| Дисплей | ![]() |
| Тип дисплея | LED |
Додатково
| Особливості | регульовані ніжки |
| Відкладений старт | |
| захист від переливання | |
| Система SensiCare | |
| Система полоскання без утворення піни | |
| захист від дітей | |
| Тип двигуна | Інверторний |
Фізичні
| Колір | білий |
| Колір дверцята | чорний |
| Об'єм барабана | 42 л |
| Рівень шуму при пранні | 53 дБ |
| Вага | 58.5 кг |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Потужність підключення | 1900 Вт |
| Довжина кабеля | 140 см |
Габарити
| Висота | 84.3 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 37.8 см |
Габарити брутто
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Вага | 60.00 кг |
| Об'єм | 0.2661 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Украина |
| Тип загрузки | Фронтальная |