
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 215 л (202 л - корисний об'єм) |
| Кількість полиць | 5 |
| Управління | електромеханічне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Мінімальна температура | до -16°С |
| Кліматичний клас | ST |
| Система охолодження | статика |
| Розморожування | Ручне |
Особливості
| Оснащеність | Big Box |
| відсік підготовки льоду | |
| два ящики для швидкого заморожування | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Холодоагент | R600a |
Фізичні
| Номінальна потужність | 140 Вт |
| Номінальна напруга | 220-230 В |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Енергоспоживання | 0.551 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 201 кВт |
| Макс. тем-ра середовища, для експлуатації | +43 °C |
| Мін. тем-ра середовища, для експлуатації | +16 °C |
| Колір | білий |
| Колір ручок | метал |
| Вага | 48 кг |
Розміри
| Висота | 145 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 65 см |
Габарити брутто
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Вага | 52.00 кг |
| Об'єм | 0.6138 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |