-17%22 199 ₴
18 499 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 86 л |
| Управління | електронне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Час збереження холоду | 9 год |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Система охолодження | динамічна |
| Розморожування | Автоматичне |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | Захист від дітей |
| сигналізація несправності | |
| FrostSafe | |
| FrostProtect | |
| VarioSpace | |
| SuperFrost | |
| FrostControl | |
| звуковий сигнал при відчинених дверцятах | |
| перенавішування дверей | |
| обігрів лицьової рамки (під ущільнювачем) | |
| внутрішнє світлодіодне освітлення морозильної камери | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Матеріал дверей | сталь |
Фізичні
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Енергоспоживання | 0.526 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 192 кВт |
| Колір | білий |
Габарити брутто
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Вага | 38.00 кг |
| Об'єм | 0.3578 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |