
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 81 л |
| Кількість ящиків | 3 |
| Управління | механічне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Час збереження холоду | 24 год (при знеструмленні) |
| Потужність заморожування | 10 кг/доба |
| Кліматичний клас | N-ST-T |
| Розморожування | Механічне |
Особливості
| Оснащеність | регульовані ніжки /2 |
| холодоагент R600a | |
| Прихований конденсатор | |
| Лоток для кубиків льоду | |
| відчинення дверей вправо/вліво | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Матеріал дверей | Лакований |
Фізичні
| Потужність підключення | 100 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Енергоспоживання | 0.39 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 141 кВт |
| Колір | білий |
| Колір ручок | білий |
| Вага | 34 кг |
Розміри
| Висота | 84.5 см |
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 57.9 см |
Габарити брутто
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Вага | 34.00 кг |
| Об'єм | 0.3011 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |