-17%34 799 ₴
28 999 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 280 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Час збереження холоду | 15 год |
| Потужність заморожування | 13 кг/доба |
| Кліматичний клас | SN-N-ST-T |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | регульовані ніжки |
| світлодіодне освітлення морозильного відділення | |
| інверторний компресор | |
| звуковий і світловий сигнал про перевищення температури в морозильному відділенні | |
| 2 скляні полиці | |
| великий контейнер SpaceBox /38л | |
| звуковий сигнал при відчинених дверцятах | |
| цифровий індикатор температури для морозильника | |
| Прихований конденсатор /боковий | |
| Multi Air Flow (циркуляція повітря) | |
| Суперзаморожування | |
| Захист від замерзання FreezeProtect -15° C | |
| Ручка з відштовхувачем EasyOpen | |
| Звуковий і світловий сигнал про перевищення температури в морозильному відділенні | |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Матеріал дверей | метал |
| Дисплей | LED |
Фізичні
| Потужність підключення | 70 Вт |
| Сила струму | 10 А |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Енергоспоживання | 0.7 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 257 кВт |
| Колір | чорний |
| Вага | 68 кг |
Розміри
| Висота | 185 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 66.3 см |
Габарити брутто
| Ширина | 790 мм |
| Висота | 1890 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Вага | 70.00 кг |
| Об'єм | 0.9407 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |