
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 280 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Час збереження холоду | 15 год при знеструмленні |
| Потужність заморожування | 13 кг/доба |
| Кліматичний клас | ST |
| N | |
| SN | |
| T | |
| Система охолодження | NеoFrost |
Особливості
| Оснащеність | перестановка дверцят |
| автоматичне розморожування | |
| суперзаморозка | |
| звукова сигналізація при відкритих дверях | |
| регульовані ніжки /2 | |
| цифровий індикатор температури /для морозильника | |
| інверторний компресор | |
| 2 колеса | |
| звуковий і світловий сигнал про перевищення температури в морозильному відділенні | |
| 2 скляні полиці | |
| великий контейнер SpaceBox /38 л | |
| Дверцята металеві | |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Дисплей | LED дисплей |
Фізичні
| Потужність підключення | 70 Вт |
| Сила струму | 10 А |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Енергоспоживання | 0.7 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 257 кВт |
| Колір | матовий нержавіюча сталь |
| Колір ручок | нержавіюча сталь /матова |
| Вага | 68 кг |
Розміри
| Висота | 185 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 63.3 см |
Габарити брутто
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Вага | 70.00 кг |
| Об'єм | 0.9363 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |