
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 280 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Час збереження холоду | 15 год |
| Потужність заморожування | 13 кг/доба |
| Кліматичний клас | ST |
| N | |
| SN | |
| Розморожування | Автоматичне |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | світлодіодне освітлення морозильного відділення |
| 2 ніжки + 2 коліщатка | |
| 2 скляні полиці | |
| великий контейнер SpaceBox /38л | |
| Прихований конденсатор | |
| блимаючий індикатор при відчинених дверцятах | |
| Multi Air Flow (циркуляція повітря) | |
| Суперзаморожування | |
| Захист від замерзання FreezeProtect -15° C | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Матеріал дверей | метал |
Фізичні
| Потужність підключення | 70 Вт |
| Сила струму | 10 А |
| Енергоспоживання | 0.85 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 311 кВт |
| Вага | 61 кг |
Розміри
| Висота | 185 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 66.3 см |
Габарити брутто
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Вага | 65.00 кг |
| Об'єм | 0.9337 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |