-17%
22 679 ₴
18 899 ₴
Основні
| Тип | морозильна шафа |
| Загальний об'єм | 186 л |
| Управління | електронне /Електронна панель управління за дверцятами |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Час збереження холоду | 11 год (при знеструмленні) |
| Потужність заморожування | 15 кг/доба |
| Кліматичний клас | ST |
| N | |
| Система охолодження | No Frost |
Особливості
| Оснащеність | суперзаморозка |
| регульовані ніжки | |
| 2 колеса | |
| звуковий сигнал при відчинених дверцятах | |
| Прихований конденсатор | |
| блимаючий індикатор при відчинених дверцятах | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розміщення дверей | вертикальне |
Фізичні
| Потужність підключення | 100 Вт |
| Сила струму | 0.6 А (номінальний) |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Енергоспоживання | 0.54 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 197 кВт |
| Колір | білий |
| Колір ручок | білий |
| Вага | 54 кг |
Розміри
| Висота | 169.1 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 55.7 см |
Габарити брутто
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 1760 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Вага | 55.00 кг |
| Об'єм | 0.6023 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип морозильной камеры | морозильный шкаф |