
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 237 л |
| Кількість ящиків | 5 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Час збереження холоду | 19 год |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | відведення талої води |
| суперзаморозка | |
| звукова сигналізація при відкритих дверях | |
| індикатор підвищення температури | |
| індикатор контролю температури | |
| календар заморозки | |
| суперохолодження | |
| VarioZone | |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Дисплей | LED |
Фізичні
| Номінальна напруга | 220 В / 240 В |
| Сила струму | 10 А |
| Частота | 50 Гц |
| Довжина мережевого шнура | 230 м |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Колір | нержавіюча сталь |
Розміри
| Висота | 186 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 65 см |
Габарити брутто
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1910 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Вага | 81.00 кг |
| Об'єм | 0.9311 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |