
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 420 л (404 л - корисний об'єм) |
| Кількість ящиків | 6 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Час збереження холоду | 20 год |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Кліматичний клас | SN-T |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | перестановка дверцят |
| швидка заморозка | |
| Захист від дітей | |
| індикатор відчинених дверцят | |
| Розміщення дверей | вертикальне |
Фізичні
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Річне споживання енергії | 235 кВт |
| Колір | білий |
| Вага | 86 кг |
Розміри
| Висота | 191.2 см |
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 76.8 см |
Габарити брутто
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Вага | 94.00 кг |
| Об'єм | 1.2920 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |