
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 313 л |
| Кількість ящиків | 5 |
| Кількість полиць | 3 |
| Управління | механічне з сенсором |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Час збереження холоду | 18 год |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип вентиляції | активний |
| Тип конденсеру | відкритий |
Особливості
| Оснащеність | перенавішування дверей |
| сигнал відкритих дверцят | |
| зовнішня ручка | |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Країна виробник | Туреччина |
Фізичні
| Довжина мережевого шнура | 2.15 м |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Енергоспоживання | 0.909 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 332 кВт |
| Мін. тем-ра середовища, для експлуатації | -15 °C |
| Колір | білий |
Розміри
| Висота | 186.5 см |
| Ширина | 59.7 см |
| Глибина | 70.9 см |
Габарити брутто
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 1920 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Вага | 76.00 кг |
| Об'єм | 0.9631 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |