
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 286 л (корисний), 313 л (повний) |
| Кількість ящиків | 5 |
| Кількість полиць | 3 |
| Управління | електронне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Час збереження холоду | 18 год |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Кліматичний клас | SN |
| T | |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип вентиляції | активний |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | Технологія FreezerGuard (працює при -15 С) |
| FreezerGuard | |
| перенавішування дверей | |
| сигнал відкритих дверцят | |
| швидке замороження | |
| лоток для льоду | |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Холодоагент | R600a |
| Дисплей | ![]() |
| Країна виробник | Туреччина |
Фізичні
| Номінальна напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Довжина мережевого шнура | 2.15 м |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Колір ручок | сірий |
Розміри
| Висота | 186.5 см |
| Ширина | 59.7 см |
| Глибина | 70.9 см |
Габарити брутто
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 1920 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Вага | 76.00 кг |
| Об'єм | 0.9610 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |