
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 312 л (277 л - корисний об'єм) |
| Кількість ящиків | 6 |
| Управління | електронне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Мінімальна температура | до -15°С |
| Час збереження холоду | 18 год |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Система охолодження | No Frost |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | швидка заморозка |
| Захист від дітей | |
| індикатор відчинених дверцят | |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Дисплей | ![]() |
Фізичні
| Номінальна напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Довжина мережевого шнура | 2.15 м |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Енергоспоживання | 0.893 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 326 кВт |
| Мін. тем-ра середовища, для експлуатації | -15 °C |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Колір ручок | нержавіюча сталь |
| Вага | 86 кг |
Розміри
| Висота | 185 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Глибина | 65.5 см |
Габарити брутто
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 1910 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Вага | 75.50 кг |
| Об'єм | 0.9202 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |