
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 220 л |
| Кількість ящиків | 5 |
| Управління | механічне з сенсором |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Час збереження холоду | 13 год |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Тип вентиляції | активний |
| Тип конденсеру | відкритий |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | Технологія FreezerGuard (працює при -15 С) |
| перенавішування дверей | |
| сигнал відкритих дверцят | |
| зовнішня ручка | |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Холодоагент | R600a |
| Країна виробник | Туреччина |
Фізичні
| Енергоспоживання | 0.783 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 286 кВт |
| Колір | білий |
Розміри
| Висота | 151.5 см |
| Ширина | 59.7 см |
| Глибина | 70.9 см |
Габарити брутто
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 1570 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Вага | 65.00 кг |
| Об'єм | 0.7756 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |