


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 200 л (168 л - корисний) |
| Кількість ящиків | 4 |
| Управління | електронне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Мінімальна температура | до -15°С |
| Час збереження холоду | 16 год |
| Потужність заморожування | 9 кг/добу |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Система охолодження | No Frost |
| No frost | ![]() |
Особливості
| Оснащеність | перестановка дверцят |
| швидка заморозка | |
| no Frost | |
| звукова сигналізація при відкритих дверях | |
| Технологія FreezerGuard (працює при -15 С) | |
| FreezerGuard | |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Дисплей | ![]() |
| Країна виробник | Туреччина |
Фізичні
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Енергоспоживання | 0.682 кВт/г/день |
| Річне споживання енергії | 249 кВт |
| Колір | білий |
| Колір ручок | білий |
| Вага | 46 кг |
Розміри
| Висота | 145.7 см |
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 57.5 см |
Габарити брутто
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 1510 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Вага | 49.00 кг |
| Об'єм | 0.5255 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |