



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 85 л (корисний) |
| Кількість полиць | 4 |
| Управління | механічне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Час збереження холоду | 17 год |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Кліматичний клас | ST |
| N | |
| Система охолодження | статика |
Особливості
| Оснащеність | вбудовані ручки |
| клас захисту від ураження струмом: І | |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Піноутворювач | циклопентан |
| інструкція | |
| гарантійний талон | |
| енергетична етикетка | |
| мікрофіша | |
| Холодоагент | R600a, 50 г |
| Комплектація | морозильна камера |
Фізичні
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Сила струму | 0.6 А |
| Частота | 50 Гц |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Річне споживання енергії | 175 кВт |
| Колір | білий |
| Вага | 31 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 890 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Вага | 31.00 кг |
| Об'єм | 0.2993 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |