-17%




13 199 ₴
10 999 ₴
Основні
| Тип | морозильна камера |
| Загальний об'єм | 170 л (157 л корисний об'єм) |
| Кількість ящиків | 5 |
| Управління | механічне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Час збереження холоду | 16.6 год |
| Кліматичний клас | ST |
| N | |
| SN | |
| Система охолодження | статика |
Особливості
| Розміщення дверей | вертикальне |
Фізичні
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Колір | білий |
| Вага | 42 кг |
Розміри
| Висота | 142 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 55 см |
Габарити брутто
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 1460 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Вага | 47.00 кг |
| Об'єм | 0.4911 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |