
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Накопичувачі WD Purple призначені для цілодобової роботи при підвищених температурах у системах безпеки і спостереження. Вони забезпечують надійний і якісний запис і відтворення відео завжди, коли це необхідно.
Пристрої DVR
Накопичувачі WD Purple для відеоспостереження створені для цілодобової роботи в системах безпеки з камерами високої чіткості.
Лінійка накопичувачів WD Purple містить жорсткі диски для будь-яких систем спостереження, так як вони можуть працювати в системах як з цифровими мережевими, так і з аналоговими відеореєстраторами.
Технологія AllFrame
У жорстких дисках WD Purple для систем спостереження застосовується технологія AllFrame, що працює з набором команд обробки потокових даних протоколу АТА з метою зменшити втрати кадрів, поліпшити відтворення і збільшити число підтримуваних дискових відсіків.
Додаткові можливості
З появою накопичувачів WD Purple продукти сімейства жорстких дисків WD для відеоспостереження стали підтримувати СЗД з великою кількістю відсіків, кількість підтримуваних камер високої чіткості дорівнює 32, додалася апаратна система компенсації вібрації, було збільшено робоче навантаження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | SATAIII |
| Артикул | WD80PURZ |
| Буфер | 128 МБ |
| Вес | 0.64 кг |
| Объем памяти | 8 ТБ |
| Особенности | 4K-кластер, 24x7 |
| Очікування або сон | 0.7 |
| Рабочая температура | 0 ~ 65 °C |
| Розміри | 102 x 26 x 147 мм |
| Уровень шума | 2 Бел у режимі очікування, 2.9 Бел при пошуку дБ |
| Холостий хід | 5.7 |
| Время наработки на отказ | 300000 циклів |
| Читання або запис | 6.4 |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |