-17%








17 399 ₴
14 499 ₴
Основні
| Тип | холодильник однокамерний |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Управління | електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Навішування дверей | ![]() |
| Тип освітлення | LED |
| Система охолодження | статична |
| Система розморожування | автоматичне |
| Клімат клас | SN-T |
Об `єм
| Обсяг холодильної камери | 110 л |
Параметри камер
| Температура камери охолодження | +3°C ... +9°C |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 /3 регулюються по висоті |
| К-ть полиць на дверцятах | 3 |
Особливості
| Функції / можливості | Захист від дітей |
| SuperCool: інтенсивне охолодження | |
| Сигнал відкритих дверцят | |
| Додатково | лоток для яєць /на 10 шт |
| контейнер для овочів /фруктів | |
| Фронтальна вентиляція | |
| 1 регульований контур охолодження | |
| Відкриття дверцят | вправо |
| Тип ручок | Інтегровані |
Фізичні
| Напруга | 220-240 В |
| Споживання електроенергії | 0.248 кВт/24г (91 кВт/рік) |
| Cтрум | 1.2 A |
| Матеріал полиць | скло |
| Пластик /дверні полиці | |
| Колір | білий |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Вага | 32.1 кг |
Розміри
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60.7 см |
Габарити брутто
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Вага | 34.60 кг |
| Об'єм | 0.3195 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |