-17%







15 719 ₴
13 099 ₴
Основні
| Тип | холодильник однокамерний |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Управління | електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Навішування дверей | права |
| Тип освітлення | LED |
| Система охолодження | статична /холодильна камера |
| Система розморожування | автоматичне /холодильна камера |
| Клімат клас | SN-T |
Об `єм
| Загальний об'єм | 98 л |
| Обсяг холодильної камери | 85 л |
| Об'єм морозильної камери | 13 л |
Параметри камер
| Розташування морозильної камери | зверху /інтегрована |
| Температура камери охолодження | +3°C ... +9°C |
| Кількість полиць в холодильній камері | 2 /1 регульована |
| К-ть полиць на дверцятах | 3 |
Особливості
| Функції / можливості | 2 температурні зони |
| SuperCool: інтенсивне охолодження | |
| Додатково | лоток для яєць /на 10 шт |
| контейнер для овочів /фруктів | |
| Перенавішування дверей | |
| Попереджувальний сигнал несправності | |
| Сигналізація відкритих дверей | |
| 1 регульований контур охолодження | |
| Захист від дітей | |
| Тип ручок | Інтегровані |
Фізичні
| Напруга | 220-240 В |
| Споживання електроенергії | 0.368 кВт/24г (135 кВт/рік) |
| Cтрум | 1.2 A |
| Матеріал полиць | скло |
| Пластик /дверні полиці | |
| Колір | білий |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Вага | 32.1 кг |
Розміри
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60.7 см |
Габарити брутто
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Вага | 35.00 кг |
| Об'єм | 0.3323 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |