-17%

11 519 ₴
9 599 ₴
Основні
| Тип | холодильник з морозильником |
| холодильник двокамерний | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Управління | механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Тип дверей | лаковані |
Об `єм
| Загальний об'єм | 124 л |
| Обсяг холодильної камери | 96 л |
| Об'єм морозильної камери | 28 л |
Параметри камер
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Кількість полиць в холодильній камері | 3 |
| К-ть полиць на дверцятах | 2 |
| Полиця для пляшок | ![]() |
Особливості
| Додатково | лоток для льоду |
| лоток для яєць | |
| ящик для овочів |
Фізичні
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 9 год |
| Приєднувальна потужність | 100 Вт |
| Колір | білий |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Вага | 28 кг |
Розміри
| Висота | 117 см |
| Ширина | 47.5 см |
| Глибина | 48.7 см |
Габарити брутто
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 1220 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Вага | 31.00 кг |
| Об'єм | 0.3172 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Китай |