


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | холодильник з морозильником |
| холодильник двокамерний | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Управління | механічне |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Навішування дверей | ![]() |
| Система розморожування | статика |
| Клімат клас | SN-T |
Об `єм
| Загальний об'єм | 280 л |
| Обсяг холодильної камери | 204 л |
| Об'єм морозильної камери | 46 л |
Параметри камер
| Розташування морозильної камери | зверху |
| Час збереження холоду | 16 г |
| Потужність заморожування | 2.25 кг/добу |
| Кількість полиць в морозильній камері | 2 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 5 |
Особливості
| Функції / можливості | Антибактеріальний захист |
Фізичні
| Колір | білий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
Розміри
| Висота | 160 см |
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 59 см |
Габарити брутто
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1660 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Вага | 45.00 кг |
| Об'єм | 0.5777 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Страна производитель | Румыния |