


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип | холодильник з морозильником |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Управління | механічне |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць на дверцях | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Система розморожування | статика |
| Клімат клас | SN-ST |
Об `єм
| Загальний об'єм | 240 л (корисний об'єм: 223 л) |
| Обсяг холодильної камери | 177 л |
| Об'єм морозильної камери | 46 л |
Параметри камер
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
Особливості
| Функції / можливості | Перестановка дверцят |
| LED освітлення | |
| Додатково | лоток для льоду /на 6 шт |
| Холодоагент R600a | |
| Технологія MinFrost | |
| Відкриття дверцят | вправо |
Фізичні
| Напруга | 220-240 В, 50 Гц |
| Споживання електроенергії | 226 кВт/рік (0.619 кВт*год/день при 25°C) |
| Колір | сріблястий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
Розміри
| Висота | 146.5 см |
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 63.5 см |
Габарити брутто
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Вага | 48.00 кг |
| Об'єм | 0.5141 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Страна производитель | Румыния |