-17%






4 799 ₴
3 999 ₴
Основні
| Тип | холодильник однокамерний |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Управління | механічне |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Навішування дверей | ![]() |
| Кількість полиць на дверцях | 2 |
| Система розморожування | статика |
| Клімат клас | ST |
| N |
Об `єм
| Загальний об'єм | 43 л (корисний) |
| Обсяг холодильної камери | 43 л (корисний) |
Параметри камер
| Кількість камер | 1 шт |
| Температура морозильної камери | від -3°C до -10°C |
| Температура камери охолодження | 0°C - +10°C |
| Температура в спеціальному відділенні | від 5°C до -5°C |
| Кількість полиць в холодильній камері | 3 |
Особливості
| Додатково | Холодоагент R600a |
| Тип ручок | Вбудовані |
Фізичні
| Напруга | 220-240 В /50 Гц |
| Споживання електроенергії | 106 кВт/рік |
| Cтрум | 0.5 A |
| Піноутворювач | циклопентан |
| Колір | білий |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Вага | 13.7 кг |
Розміри
| Висота | 49.2 см |
| Ширина | 47.2 см |
| Глибина | 45 см |
Габарити брутто
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Вага | 14.35 кг |
| Об'єм | 0.1196 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |