









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴

Завдяки низькоемісійному склу, з якого зроблена передня панель в додатковій секції ви можете побачити вміст камери холодильника не відкриваючи його. Це скло стає прозорим, коли по ньому стукнути два рази. Не відкриваючи холодильник ви зберігаєте холодне повітря в основній камері та заощаджуєте ваш час.

Еволюційна система InstaView Door-in-Door ™ — це новий рівень у зручності користування холодильником. Завдяки цій системі у вас не буде потреби відчиняти холодильник, щоб перевірити наявність продуктів, просто постукайте два рази й скляні дверцята стануть прозорими.

Майже на 20% швидше та рівномірніше охолодження кожного відділення в холодильнику.
За допомогою спеціальних вентиляційних отворів температура всередині підтримується на потрібному рівні, що дозволить вашим продуктам залишатися свіжими ще довше.

Гарний зовнішній вигляд та зручне щоденне користування.

З об’ємом 647 літрів у вашому холодильнику знайдеться місце для всіх ваших продуктів та напоїв.

Спеціальна пластина з металу, яка розташована на задній стінці, є не тільки стильним дизайнерським рішенням, а й одним з джерел охолодження.



Завдяки спеціальному перемикачеві ви можете підтримувати ідеальний рівень вологи для фруктів та овочів.

Безпечно зберігайте до 4 пляшок вина на зручній, адаптованій для цього полиці.

Відділ для зберігання невеликих за об’ємом продуктів, наприклад слайсів бекону чи сиру.

Особлива технологія від LG з п’яти етапною фільтрацією, яка знищує до 99,9% бактерій, що знаходяться у повітрі. Hygiene Fresh + значно продовжить строк зберігання продуктів та подбає про їх свіжість.

Зручне використання та контроль на відстані стають можливими за допомогою застосунку ThinQ App. Тепер ви можете контролювати та налаштовувати роботу холодильника навіть не перебуваючи вдома.

Технологія LG ThinQ™ дає вам змогу змінювати температурні параметри та власноруч виявляти незначні проблеми зі свого телефона чи планшета.

Якісна робота, економічність та низький рівень шуму – це головні переваги Smart Inverter над іншими компресорами.

За допомогою надійної системи контролю, холодильник LG працює за напруги від 187 до 253 Вольт. Також, ця система витримує критичні навантаження до 400 Вольт.

Компанія LG вже п’ять років поспіль стає володарем звання “Вибір року” в сегменті “Холодильники”.
Продукт LG є вибором номер один серед споживачів, експертів, рекламних агенцій та організаторів конкурсу.

LG впевнена в надійності довговічності своєї техніки, тому крім гарантії на 12 місяців, додатково протягом 10 років з моменту покупки надає деякі безплатні деталі, які потребують заміни. В холодильниках – це окремі частини компресорів.


| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | LG |
| Расположение морозильной камеры | Боковое (Side-by-Side) |
| Количество камер | 2 |
| Общий объем | 694 л |
| Объем морозильной камеры | 270 л |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Размораживание холодильной камеры | No Frost |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Зона свежести, Нулевая камера, Режим "Отпуск", Индикатор температуры, Суперохлаждение, Суперзаморозка |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперзаморозка | Да |
| Суперохлаждение | Да |
| Дисплей | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Мощность замораживания | 12 кг/сутки |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Индикатор температуры | Да |
| Режим "Отпуск" | Да |
| Защита от детей | Да |
| Индикатор открытой двери | звуковой сигнал |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 179 мм |
| Ширина | 91.4 мм |
| Глубина | 73.5 мм |
| Вес | 124 кг |