









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴

Зовнішній вигляд преміального рівня та зручне щоденне користування.

З об’ємом 658 літрів у вашому холодильнику знайдеться місце для всіх ваших продуктів та напоїв.

Спеціальний цикл циркуляції повітря рівномірно охолоджує всі холодильні відділення. Завдяки цьому продукти, ще довше залишатимуться свіжими.


LG Smart Diagnosis дозволить вам діагностувати проблему несправності холодильника не викликаючи спеціаліста з ремонту та сервісного обслуговування.

Якісна робота, економічність та низький рівень шуму – це головні переваги Smart Inverter над іншими компресорами.

За допомогою надійної системи контролю, холодильник LG працює за напруги від 187 до 253 Вольт. Також, ця система витримує критичні навантаження до 400 Вольт.

Компанія LG вже п’ять років поспіль стає володарем звання “Вибір року” в сегменті “Холодильники”.
Продукт LG є вибором номер один серед споживачів, експертів, рекламних агенцій та організаторів конкурсу.

LG впевнена в надійності довговічності своєї техніки, тому крім гарантії на 12 місяців, додатково протягом 10 років з моменту покупки надає деякі безплатні деталі, які потребують заміни. В холодильниках – це окремі частини компресорів.

| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | LG |
| Расположение морозильной камеры | Боковое (Side-by-Side) |
| Количество камер | 2 |
| Общий объем | 703 л |
| Объем морозильной камеры | 271 л |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Размораживание холодильной камеры | No Frost |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Зона свежести, Нулевая камера, Режим "Отпуск", Индикатор температуры, Суперохлаждение, Суперзаморозка |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперзаморозка | Да |
| Суперохлаждение | Да |
| Дисплей | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Мощность замораживания | 12 кг/сутки |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 179 мм |
| Ширина | 91.4 мм |
| Глубина | 73.5 мм |