-17%








34 799 ₴
28 999 ₴

Безшовний дизайн, добре впишеться в будь-яку кухню

Свіжі продукти у вас на столі

Рівномірне розподілення температури

Свідоме споживання електроенергії
Новий холодильник з нижньою морозильною камерою - це втілення функціональності і стилю в елегантному корпусі. Мінімалістичний дизайн підкреслює елегантність і зручність.

Нульовий зазор
Metal Fresh™
Зручна прихована ручка
М'яка LED-підсвітка

В рамках технології Hygiene Fresh™ використовується фільтр, що усуває більшість причин псування їжі: пил, грибки, кислий, лужний запах та бактерії. Система усуває до 99,9% бактерій, що містяться в повітрі, речовини, які забруднюють їжу, і очищає повітря в холодильнику, подовжуючи термін зберігання продуктів.

NatureFRESH™*
Насолоджуйтесь свіжою їжею завдяки технології контролю температури та охолодження від LG, яка довше зберігає вашу їжу свіжою.

Технологія охолодження LinearCooling™* зменшує коливання температури до ±0,5 ℃, зберігаючи первинну свіжість довше, ніж звичайна система охолодження.

Технологія DoorCooling+™ забезпечує більш швидке та рівномірне охолодження по всьому холодильнику і зберігає ваші продукти свіжими набагато довше

Насолоджуйтесь меншим рівнем шуму завдяки вдосконаленій роботі інверторного компресора Smart Inverter*. Тиха і надійна робота, щоб нічого не порушувало Вашого спокою вдома.
FRESHConverter™*
FRESHConverter™ підтримує правильну температуру для кожного продукту або групи продуктів. За допомогою бігунка можна обрати один із трьох температурних режимів (-2°C: М'ясо / 0°C: Риба / 3°C : Овочі).

Express Cool* освіжає та зберігає свіжість завдяки швидкому, потужному потоку холодного повітря.

Total No Frost допомагає зберігати свіжість ваших продуктів завдяки технології Multi Air Flow, яка розподіляє холодне повітря рівномірно по всьому холодильнику. Це звільняє вас від необхідності розморожування холодильної і морозильної камер.

Завдяки комірчастій структурі кришки Moist Balance Crisper конденсат накопичується в сотах, запобігаючи потраплянню крапель на продукти. У той же час вода повільно випаровується, створюючи оптимальний рівень вологості. Це дозволяє зберегти фрукти і овочі свіжими набагато довше при збереженні їх корисних властивостей і смакових якостей.
Зручне зберігання
Полиця для вина і складана полиця у два кроки дозволяють легко групувати продукти за типом, для зручної організації простору всередині холодильника.


Спеціальна конструкція складаної полиці дозволяє розмістити посуд чи інші предмети практично будь-якого розміру та створює простір для зберігання високих і громіздких предметів.

Для зберігання м’яса та риби в морозильних камерах передбачено окреме велике відділення.
Холодильник LG з інверторним компресором Smart Inverter* має рівень енергоефективності А++ і споживає до 32% менше електроенергії.
Технологія ThinQ™
З технологією LG ThinQ™ Ви можете налаштувати параметри температури холодильної та морозильної камер, активувати режим "Швидка заморозка" та самостійно діагностувати незначні проблеми безпосередньо зі свого смартфона.

Компанія LG створює наднадійну техніку та окрім повної гарантії на продукт терміном 12 місяців зобов’язується безкоштовно надавати певний перелік деталей для подальшої заміни. Для холодильників LG ці зобов’язання поширюються на окремі деталі інверторного та лінійного компресорів.

Надійна система контролю напруги дозволяє холодильнику LG продовжувати працювати при перепаді напруги від 187 до 253 Вольт. Захист від пікових навантажень до 400 Вольт.

З великою вдячністю та задоволенням компанія LG в Україні вже вп’яте поспіль отримує почесне звання «Вибір року» в категорії «Холодильники». Наш продукт став вибором як споживачів, так і експертів, представників рекламних агенцій, культури та оргкомітету конкурсу.

| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | LG |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Количество камер | 2 |
| Общий объем | 422 л |
| Объем морозильной камеры | 130 л |
| Тип управления | Сенсорное |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Размораживание холодильной камеры | No Frost |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 16 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Быстрая заморозка, Управление через Wi-Fi, Нулевая камера |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперзаморозка | Да |
| Дисплей | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Винная камера | Нет |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Мощность замораживания | 16 кг/сутки |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Энергопотребление | 262 кВт/год |
| Режим "Отпуск" | Да |
| Защита от детей | Да |
| Индикатор открытой двери | звуковой сигнал |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 203 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 68.2 мм |
| Вес | 73 кг |