-17%







33 599 ₴
27 999 ₴

Точний контроль температури

Вентиляційні отвори, розташовані в передній частині холодильника, допомагають підтримувати температуру на належному рівні, щоб продукти залишалися свіжими.

Рівень шуму в нових холодильниках LG DoorCooling+ 36 дБ, що на 25% нижче, ніж в попередніх моделях. Тиха і надійна робота, щоб нічого не порушувало Вашого спокою вдома.

Smart Inverter компресор відрізняється економічністю і меншим рівнем шуму в порівнянні з моделями зі звичайним компресором.

Холодильник LG з інверторним компресором має рівень енергоефективності А++ і споживає на 32% менше електроенергії.

Холодне повітря циркулює через усі повітряні клапани й рівномірно охолоджує холодильне відділення. Технологія циркуляції холодного повітря значно покращена у порівнянні із холодильниками, що працюють на системі Total No Frost**.

Холодильники з технологією LG Total No Frost більше не вимагають розморожування холодильної та морозильної камер.

Металева пластина на задній стінці служить додатковим джерелом охолодження, а також підкреслює мінімалізм і вишуканий дизайн холодильника.

Завдяки комірчастій структурі кришки Moist Balance Crisper конденсат накопичується в сотах, запобігаючи потрапляння крапель на продукти. У той же час вода повільно випаровується, створюючи оптимальний рівень вологості. Це дозволяє зберегти фрукти і овочі набагато довше при збереженні їх корисних властивостей і смакових якостей.

Спеціальна коснтрукція складаної полиці дозволяє розмістити посуд чи інші предмети практично будь-якого розміру та створює простір для зберігання високих і громіздких предметів.

Для ефективного зберігання м’яса та риби в морозильних камерах холодильників LG передбачено окреме відділення.

З технологією LG ThinQ™ Ви можете налаштувати параметри температури холодильної та морозильної камер, активувати режим "Швидка заморозка" та самостійно діагностувати незначні проблеми безпосередньо зі свого смартфона.

Технологія LG Smart Diagnosis™ допомогає швидко і правильно виявити проблему в роботі холодильника без необхідності у виклику фахівця з сервісного центру додому.

Надійна система контролю напруги дозволяє холодильнику LG продовжувати працювати при перепаді напруги від 187 до 253 Вольт. Захист від пікових навантажень до 400 Вольт.

З великою вдячністю та задоволенням компанія LG в Україні вже вп’яте поспіль отримує почесне звання «Вибір року» в категорії «Холодильники».
Наш продукт став вибором як споживачів, так і експертів, представників рекламних агенцій, культури та оргкомітету конкурсу.

Компанія LG створює наднадійну техніку та окрім повної гарантії на продукт терміном 12 місяців зобов’язується безкоштовно надавати певний перелік деталей для подальшої заміни. Для холодильників LG ці зобов’язання поширюються на окремі деталі інверторного та лінійного компресорів.


| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | LG |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Количество камер | 2 |
| Общий объем | 419 л |
| Объем морозильной камеры | 127 л |
| Тип управления | Электронное |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Размораживание холодильной камеры | No Frost |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Быстрая заморозка, Нулевая камера |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперзаморозка | Да |
| Дисплей | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Винная камера | Нет |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Мощность замораживания | 12 кг/сутки |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Энергопотребление | 260 кВт/год |
| Режим "Отпуск" | Да |
| Защита от детей | Да |
| Индикатор открытой двери | звуковой сигнал |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 203 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 68.2 мм |
| Вес | 73 кг |