-17%








29 999 ₴
24 999 ₴
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Встановлення | Стоїть окремо |
Основні характеристики |
|
|---|---|
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Кількість дверей | 2 |
| Тип керування | Електронне |
| Дисплей | Є |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Споживання електроенергії, кВт*г/рік | 309 |
| Кліматичний клас | T |
| Інверторний компресор | Є |
| Рівень шуму, дБ | 36 |
| Холодоагент | R600a |
| Функції | Швидка заморозка |
| Реверсивні двері | Є |
Об'єм |
|
|---|---|
| Загальний об'єм, л | 374 |
| Загальний об'єм холодильної камери, л | 247 |
| Загальний об'єм морозильної камери, л | 127 |
| Корисний об'єм, л | 341 |
| Корисний об'єм холодильної камери, л | 234 |
| Корисний об'єм морозильної камери, л | 107 |
Холодильне відділення |
|
|---|---|
| Охолодження холодильної камери | No Frost |
| Кількість полиць | 4 |
| Матеріал полиць | Ударостійке (загартоване) скло |
| Полиці на двері | 3 |
| Лоток для яєць | Є |
| Дверна полиця для пляшок | Є |
| Зона свіжості для овочів та фруктів | Є |
| Внутрішнє освітлення | LED Panel (Top) |
Морозильне відділення |
|
|---|---|
| Охолодження морозильної камери | No Frost |
| Кількість висувних ящиків | 3 |
| Висувні контейнери із прозорого пластику | Є |
| Потужність заморожування, кг/добу | 12 |
Фізичні характеристики |
|
|---|---|
| Розміри (Ш х В х Г), см | 59.5 х 186 х 68.2 |
| Розміри упаковки (Ш х В х Г), см | 65.1 х 195.3 х 76.4 |
| Вага, кг | 67 |
| Вага в упаковці, кг | 75 |
| Колір | Бежевий |
Розумний режим використання електроенергії AI Energy дозволяє скоротити рахунки на 10%. Принцип роботи режиму полягає в оптимізації роботи компресора та циклів розморожування, а також береться до уваги оточуюче середовище та спосіб користування.

Технологія високоуретанової ізоляції SpaceMax використовується для того, щоб разом із внутрішнім обʼємом холодильника не збільшувалася товщина стінок, але зберігалася енергоефективність. У холодильнику Samsung RB38C679EB1/UA глибиною 600мм та обʼємом 385 літрів ви зможете зберігати ще більше продуктів максимально свіжими.


Заощаджуйте на рахунках за електроенергію та дбайте про екологію. Відстежити споживання енергії приладами на момент перевірки, а також порівняти енергоспоживання з даними минулого місяця можливо, використовуючи SmartThings Energy.

Як ефективно здійснити покупки та розподілити готові продукти? Будь-яку ситуацію можна виправити за допомогою SmartThings Food. Якщо ви запланували приготування якоїсь страви, SmartThings Food підкаже, які продукти у вас вже є для цього, а також термін їхньої придатності і навіть цікаві рецепти.

Технологія охолодження працює для кожного відділу і полягає у рівномірному охолодженні з усіх сторін. У різних кутах холодильника Samsung RB38C679EB1/UA є спеціальні отвори, через які холодне повітря потрапляє в усі відділення. Постійний контроль температури сприяє ідеальній циркуляції повітря, забезпечуючи всебічне охолодження їжі.

Більше не потрібно розморожувати холодильник і витрачати дорогоцінний час на це. Система No Frost забезпечує сталу температуру, не утворюючи лід на стінках холодильника Samsung RB38C679EB1/UA та продуктах. Завдяки покращенню циркуляції холодного повітря зменшується і енергоспоживання, тому що витрачається набагато менше часу для досягнення оптимальної температури охолодження.

Optimal Fresh+ — це спеціальний відділ, в якому температура є нижчою, ніж у холодильнику. Технологія зберігання м’яса та риби окремо від інших продуктів у своїх температурних умовах є ідеальним рішенням для того, щоб такі продукти довше зберігали свіжість і смак.
Натискайте кнопку Power Cool для інтенсивного охолодження продуктів у холодильному відділенні, Power Freeze — у морозильній камері. Система потужно подає холодне повітря у холодильник та морозильне відділення, щоб продукти та напої охолоджувалися швидко, що особливо актуально одразу після закупів.
Зручно відчиняти на 90°
Місце для холодильника тепер обрати набагато легше. Реверсивні дверцята пристрою відчиняються зручно і легко на 90° навіть, якщо він стоїть біля стіни. Саме тому ви можете розміщувати холодильник Samsung RB38C679EB1/UA, керуючись власним відчуттям комфорту, а не наявністю стін.


Холодильник Samsung RB38C679EB1/UA має глибину 600 мм, тому він ідеально виглядатиме на вашій кухні, поєднуючись з іншими робочими поверхнями і технікою. Стильний вигляд, покриття Clean Back на задній стінці, дверцята пласкої форми, а на деяких моделях додатково вбудований дозатор для води.

Тепер задня стінка холодильника очищується простіше, ніж раніше. Завдяки легкоочищуваному захисному коробу, який покриває кабелі та важливі деталі Samsung RB38C679EB1/UA, ви можете не хвилюватися про їх цілісність під час очищення.
Digital Inverter
У порівнянні з компресорами попереднього покоління, структура цифрового інверторного компресора покращена, тому й інерція стала вищою в 4 рази. Підтримка сталої температури забезпечує споживання меншої кількості електроенергії. Виробник надає 20 років гарантії на компресор.


| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | LG |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Количество камер | 2 |
| Общий объем | 374 л |
| Объем морозильной камеры | 127 л |
| Тип управления | Электронное |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Размораживание холодильной камеры | No Frost |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Полка для бутылок, Быстрая заморозка, Нулевая камера |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Суперзаморозка | Да |
| Дисплей | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Винная камера | Нет |
| Уровень шума | 36 дБ |
| Мощность замораживания | 12 кг/сутки |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Энергопотребление | 309 кВт/год |
| Режим "Отпуск" | Да |
| Защита от детей | Да |
| Индикатор открытой двери | звуковой сигнал |
| Материал полок | Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 186 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 67.5 мм |
| Вес | 67 кг |