









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Основні
| Тип телевізора | MiniLED телевізор |
| Призначення | споживчий |
| Розмір діагоналі | 85 " |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Тип матриці | LCD |
| Частота розгортки, Гц | 100 / 120 Гц |
| Smart платформа | Android 12 |
Технічні
| Графічний процесор | XR Processor |
| Енергоспоживання стандартне | 227 Вт |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 Вт |
ТВ тюнер
| Цифровой тюнер | DVB-T (ефірне) |
| DVB-T2 (ефірне) | |
| DVB-C (кабельне) | |
| DVB-S (супутникове) | |
| DVB-S2 (супутникове) |
Порти і роз'єми
| Входи | USB /x2 |
| HDMI /x4 | |
| PCMCIA слот | |
| Кількість HDMI | 4 шт |
| Кількість USB | 2 шт |
Обмін даними
| Дротове підключення | Ethernet |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Bluetooth /(5.3,HID/HOGP/SPP/A2DP/AVRCP) |
Мультимедіа
| Постійна пам'ять | 32 Гб |
| Формати відео | MKV |
| AVI | |
| WMV | |
| ASF | |
| MOV | |
| M2TS | |
| MPG | |
| MP4 | |
| 3GP | |
| WebM | |
| MPEG | |
| mts | |
| 3G2 | |
| M2T | |
| mpe | |
| Формати аудіо | MP4 |
| WMA | |
| AAC | |
| OGG | |
| M4A | |
| FLAC | |
| 3G2 | |
| 3GP |
Звук
| Потужність звуку | 40 Вт (10 Вт + 10 Вт + 10 Вт + 10 Вт) |
Додатково
| Комплектація | Телевізор |
| Документація | |
| Пульт ДК | |
| Підставка | |
| Кабелі для підключення | |
| батарейки | |
| Особливості | Таймер вимкнення |
| Таймер вмикання | |
| Підтримка HDR10 | |
| Підтримка HLG | |
| Dolby Vision | |
| Субтитри | |
| Chromecast built-in | |
| Dolby ATMOS | |
| AirPlay | |
| Acoustic Multi-Audio | |
| S-Force Front Surround | |
| Bass Reflex Speaker | |
| Auto Mode | |
| Apple HomeKit | |
| CI+ | |
| XR Motion Clarity | |
| ALLM (режим автоматичної низької затримки) | |
| електронний телегід | |
| телетекст | |
| таймер виключення | |
| вбудований браузер | |
| Apple AirPlay | |
| VRR | |
| Точне відтворення відтінків з Auto HDR | |
| Напруга мережі живлення | 220-240 В |
| Частота мережі живлення | 50-60 Гц |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Настінне кріплення VESA | 400х400 |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1891 x 1111 x 474 мм (стандартне положення) |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 1891 x 1087 x 57 мм |
| Вага без підставки | 48.6 кг |
| Вага з підставкою | 50.7 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 1230 мм |
| Довжина | 2010 мм |
| Вага | 63.00 кг |
| Об'єм | 0.5439 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Страна производитель | Малайзия |
| Тип телевизора | Qled |
| Диагональ экрана | 85 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Технологии | Dolby Digital, HLG, Dolby Vision, Dolby Atmos, Upscaling 4K, Поддержка Chromecast, HDR |
| Технология дисплея | MiniLED |
| Операционная система | GoogleTV |
| Изображение | |
| Яркость | 2100 cd/m² |
| Частота экрана | 100 Гц |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 40 Вт |
| Количество динамиков | 4 |
| Встроенный сабвуфер | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Dolby Digital | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |