





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
![]()
Billion+ shades of vivid colour
![]()
Пориньте в історію
![]()
![]()
![]()
QLED Colour
Billion+ shades of vivid colour
Experience a visual treat with QLED Colour. Every frame is rich, vibrant, and true-to-life, ensuring every colour, from the most subtle to the most vibrant, stands out.

![]()
Dolby Atmos
Пориньте в історію
Пориньте в новий світ звуку з Dolby Atmos®. Ця система розширює межі сприйняття звуку, який наповнює вашу кімнату та з’являється зусібіч, навіть згори, створюючи максимально реалістичну атмосферу подій на екрані.

![]()
Подвійне розташування
Два варіанти для максимального комфорту
Виберіть пряме положення для класичного перегляду телевізора або нахиліть його назад на 8 градусів, щоб отримати персональний монітор. Ідеально як для розваг, так і для домашнього офісу.

![]()
Зниження рівня шуму
Бездоганна чіткість зображення
Втомилися від зернистості відео, що псує враження від перегляду? Технологія зниження рівня шуму від Hisense сканує та фільтрує кожен кадр, забезпечуючи виняткову чіткість як у динамічних сценах, так і в сценах зі слабким освітленням. Насолоджуйтеся кожною деталлю.

![]()
Роздільна здатність FHD
Чіткі і ясні деталі
Екрани FHD забезпечують стабільну чіткість і неймовірну різкість зображення. Яскравий спектр кольорів і широкі кути огляду роблять щоденний перегляд безперервною насолодою.

![]()
Висока контрастність
Світло зустрічається з темрявою
Відкрийте світ разючого контрасту з Hisense, де насичені чорні та яскраві білі кольори гармонійно поєднуються, а силуети та відблиски проявляються з бездоганною чіткістю. Кожна сцена відтворюється з максимальною інтенсивністю.

![]()
Game Mode
Climb the leaderboard
Say goodbye to game-ruining lag. Hisense’s Game Mode cuts the delay down to 16ms. Move with precision, react in real time, and clinch those victories. Every millisecond counts.

![]()
VIDAA Smart TV
Easy. Fast. Secure. Global and Local Entertainment.
Welcome to the future of TV! Our state-of-the-art operating system seamlessly unifies your favorite international and local content, tailored to your unique preferences and easy to find. Immerse yourself in a world of endless entertainment, featuring top-rated shows, blockbuster movies, and more - all personalized and conveniently accessible. Upgrade your viewing experience today and take control of your entertainment options!

![]()
Share to TV
Click, cast, enjoy
Switching between devices is outdated. Hisense's Share to TV beams your favorite content from your device straight to your TV. Mirror or share—it’s your choice, and it's hassle-free.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | Qled |
| Диагональ экрана | 40 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 1080р |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Потребляемая мощность | 55 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технология дисплея | QLED-телевизор |
| Операционная система | VIDAA |
| Изображение | |
| Контрастность хххх:1 | 1200 |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 16 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Высота | 515 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Вес | 5.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |